Skocz do zawartości
daro178

abonament cesja przeniesienie numeru

Rekomendowane odpowiedzi

acha z tego co dowiedziałem sie nie dostane takiej oferty co jest na internecie a w pkt t mobile wiec jesli bede brał to chyba przez neta. Dowiedziałem sie ,że w plusie mam taryfe 6mix  oczywiście nie mam już żadnej umowy teraz czy oferty aktualnej ze muszę im płacić czy taryfa może taka pozostać i czy muszę się wyrejestrować czy t mobile załatwi do za mnie 

Edytowane przez daro178

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@daro178

Ta oferta jest tylko na necie. Ale to lepiej bo przecież dzięki temu masz na jakby co odstąpienie od niej w ciągu 14 dni bez kosztów i w ogóle. Całe przeniesienie numeru załatwi za ciebie tmobile

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@piotrzet23   

czyli tak na koniec   płacę abonament 90zl przez 6 miesięcy 1 zł póżniej 90 zl do 24 miesiąca i dopłacam 249 zl do telefonu i to wszystko jeśli chodzi o umowę żadnych innych kosztów          

dodana zawartość

Mam.do cb pytanie moglbys.mi powiedziec jaka oferte taka sama.mialbym w salonie. Czy by sie.rozniła bo oczytałem.sie złych opini o t mobile i wole nie ryzykowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@daro178

Tak dokładnie takie są koszty całej umowy. Tak różni się nie ma 6 miesięcy za 1 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uuu to 540 zl kurcze naczytalem sie opinii i troszke sie boje bo leca w kulki dziwne uslugi naliczenia 

dodana zawartość

Ty to przez.neta wychodzi mi wszystko.razem.1870zl zgadza.sie? A.jakies ubezpieczenie nie. Będzie.doliczane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@daro178

Czytaj to co piszą na necie to wyjdziesz na ludzi. Jeśli sam nie zaznaczysz ubezpieczenia przy zamówieniu to takiej usługi nie będziesz miał. Domyślnie jest tylko zaznaczone to co masz w tej cenie i nic więcej. A jeśli ktoś nie umie czytać czy zaznacza dodatki które są płatne no to sorki ale to wina operatora nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie dziwne ze telefon 1400 zl kosztuje a wychodzi 1870 to troszke malo zysku dla nich zazwyczaj.ludzia wychodzi.z.2500razem jakby za.malo.dziwnie wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@daro178

Po 1 operator jak zamawia telefony w ilości hurtowej to ma niższą cenę. Po 2 T-Mobile ma dobre oferty i dla mnie to nic dziwnego już sporo razy było tak że telefon wychodził taniej niż w sklepie z podobną ofertą. Po 3 oferta jest podana zamawiasz dostajesz papiery sprawdzasz 2 rzeczy nawet całej umowy nie czytasz i jak coś ci się nie podoba to zwracasz to jaki problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No.myślałem wlasnie.w.tym.kontekscie ze.przyjdzie.kurier.siade i przeczytam 

dodana zawartość

I tak na zmiane wlasciciela w plusie musze tydzien czekac :(((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@piotrzet23 mam pytanie spr ile kosztuje ubezpieczenie telefonu we tej ofercie ? bo moze nie duzo a warto ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi