Skocz do zawartości
globetrotter

[ROM] Android 2.3.5 XXKPM (+CWM Recovery + Cranium Modification)

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczyściłem i nic z tego. Chyba tylko ja mam taki problem, ponieważ na google nic nie znalazłem.

Przepraszam, ale chyba wyczyszczenie cache pomogło. Po tym jeszcze raz zainstalowałem te aplikacje i wszystko chodzi sprawniej dziękuję.

Edytowane przez Watcher25
    Działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brociu
    Nie wiem czy to miejsce na dyskusję, mimo to zapytam o opinie na temat tego romu. Czy są z nim jakieś problemy? Tutorial jest raczej precyzyjny, czy ktoś już z niego korzystał poza twórca, jakie wrażenia. Mam sprzęt z plusa na gwarancji, więc mocno się zastanawiam czy warto zmienić 2.2 na 2.3.5.

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

Wgrałeś ROM prosto na stockowego froyo Plusa? Pytam bo mam też z plusa i boję się uj**ac fon po 2 tygodniach używania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam telefon z plusa i wszystko działa okej. Jedyne co mnie wkurza to głupia trawka na dole (prawdopodobnie po zainstalowaniu tamtego motywu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie działa mi kamera i aparat. mimo kilku prób i kilkukrotnego instalowania romu z dodatkami aparat się nie odzywa.

Aplikacja aparatu czasem się uruchomi (strasznie wtedy muli) ale nic nie widać na ekranie(czarny ekran aparatu).

Może ktoś ma pomysł????

Poza tym wszystko śmiga aż miło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A robiłeś wg instrukcji, tj - Najpierw KPE a potem KPM ? Niestety ja o tym problemie wiecej powiedziec nie moge bo mi wszystko smiga, niech sie wypowiedzą inni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak dokładnie robiłem wg instrukcji. Może ktoś ma jakieś sterowniki czy soft do samego aparatu/camery??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie też nie działa kamera , też czarny ekran i jak zostwaie go tak to sie wyłącza kamera, i nie łapie w ogóle zasięgu sieci, jak wchodze w ustawienia połączeń to wyskakuje że przestaje działać i wymusza zamknięcie. postępowałem krok po kroku jak jest napisane. pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    greg.x

Może ten ostatni motyw coś komplikuje, nie zainstalowałem go i nie nam problemów z aparatem czy instalacjami.

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi