Skocz do zawartości
globetrotter

[ROM] Android 2.3.5 XXKPM (+CWM Recovery + Cranium Modification)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

WAŻNE - nie pamięci telefonu, tylko KARCIE PAMIĘCI

No właśnie. I mam tutaj problem. Bo nie mam karty pamięci. Wszystko zrobiłem do tego punktu. Da się zrobić resztę bez karty? Proszę o pomoc.

Dzięki:o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta pamięci jest obowiązkowa, ponieważ CWM z karty weźmie dane żeby zainstalować Cranium. Ale raczej telefon będzie ci normalnie działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa, działa. Ale jak wgrywam cranium na tel(nie na kartę, której nie mam)to cranium tego nie widzi. I po prostu nie mogę zainstalować. Czyli sd card must must have..:dobani:

A tak od razu, jaką polecicie do i9003 :E ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, na początek chcialbym sie przywitac jako ze to moj pierwszy post :)

wracajac do tematu... kiedy wgralem wszystko oprocz motywu bylo chyba wszystko OK z tego co posprawdzalem, oprocz tego paska szybkiego dostepu na górze na ktorym wszystkie informacje jakie sie tam pojawialy byly koloru czarnego wiec na ciemnym tle prawie niewidoczne, a z kolei opcje wybory typu WiFi, GPS itd byly koloru bialego na prawie bialym tle wiec tez slabo widoczne, po wgraniu tego motywu poprawilo sie i jest juz prawidlowo biale na czarnym/ciemnym, ale z kolei pojawil sie problem z zasięgiem WiFi i aplikacje z marketu (np youtube) nie chcą działac (wymuszanie zamkniecia)...

chcialbym sprawdzic to usuwanie cache, moglby ktos napisac jak to zrobic? mam w aplikacjach CWM ale nie widze tam nic o usuwaniu cache,

druga sprawa z aplikacja Go Launcher, motywy ktore przez nia wgrywam nie mialy wplywu na ten pasek na górze przed wgraniem tego motywu z punktu IV kiedy to mialem czarną czcionke na ciemnym tle, najlepsza opcja bylo by wgranie tego motywu ale wlasnie nie przez jej launcher bo moze to wlasnie on powoduje problem z sygnalem WiFi i aplikacjami z marketu, pytanie jak wgrac motyw z punktu IV przez Go Launcher'a, ktos tu o tym wspominal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wgraniu aktualizacji nie działa mi transmisja danych pakietowych. Nie wgrywałem motywu z ostatniego podpunktu tutorialu. Wie ktos cos wiecej na ten temat? Jak ten problem rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem ten sam problem. Spróbuj wejść w ustawienia>komunikacja>sieci telefonii komórkowej>nazwy punktów dostępu i tutaj wciśnij lewy przycisk zaraz koło Home i wybierz przywróć domyślnie. Ja po wgraniu softu nie miałem żadnych konfiguracji do MMS ani Internetu po wcisnieciu domyslnych zainstalowaly sie same

U mnie wszystko poszło bezproblemowo wszystko się zainstalowało i działa prawie wszystko z wyjątkiem 3G. W opcjach jest zaznaczona opcja a mino wszytko nie ma połączenia. :(

Nie mniej instrukcja jest bardzo fajna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    greg.x

Czy ustawiłeś punkt dostępowy? U siebie musiałem dodać właściwy punkt dostępowy, jak nie wiesz jak to możesz skorzystać ze strony swojego operatora lub wiadomości konfiguracyjnej. To jest czysty soft bez ustawień operatorów, więc należy ustawić również MMS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyczyscic cache masz gdzies na drugiej stronie chyba (tez mialem ten problem z wymuszaniem zamkniecia). Jak cos to pisze z telefonu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiazalem problem z polaczeniem 3g inaczej, wgralem mod cranium v3.1 dla xxkph, wszystko dziala poprawnie. Po kilu dniach korzystania jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam mal problem recover nie widzi mi karty pamieci , tel dziala normalnie tylko dlaczego nie widzi karty systemre covery

7. Odpalamy Recovery, czyli przy wyłaczonym telefonie Naciskamy kolejno i przytrzymujemy do włączenia telefonu : przycisk zwiększenia głośności , home i przycisk włączenia.

8. Ukazuje nam się menu CWM Recovery. Do poruszania sie w tym menu uzywamy przycisków głośności. Więc wybieramy kolejno : install zip from sdcard, choose zip from sdcard --- i pojawia sie Can't mount

Edit:

sprawa zalatwiona , trzeba bylo sformatowac karte pamieci lecz nie przez kompa tylko przez telefon

Edytowane przez rasta312

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi