Skocz do zawartości
globetrotter

[ROM] Android 2.3.5 XXKPM (+CWM Recovery + Cranium Modification)

Rekomendowane odpowiedzi

Warson

mam pytanie, powie mi ktoś jak na cranium instalować aplikacje na karcie sd?, kupiłem 8gb po to abym miał troche gierek, a tu na pierwszej lepszej mało pamięci bo się instaluje na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich :)

Własnie próbuje wgrać nowego androida, jestem na etapie wgrania Cranium Rom-XXKPM.zip z karty pamięci, kliknąłem na reboot, trwa uruchamianie telefonu (ekran z ludzikiem androida).. i tak uruchamia się już dobre 10-15minut :) Jak długo powinno to trwać ? Czy jest możliwość że, się zawiesił? W instrukcji jest napisane "stosunkowo długo", nie wiem jednak jak długiego czasu mam się spodziewać:) Może w jakiś sposób interweniować?

Mam również drugie pytanie dotyczące kalibracji baterii. Czy po całkowitym rozładowaniu baterii, mam naładować telefon do 100% nie włączając go i dopiero po pełnym naładowaniu dopiero włączyć i uruchomić np. Baterry Callibration ? Czy mogę ładować go włączonego ?

Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warson

- A ja nie mogę uruchomić Root Explorer na tym sofcie, wywala jakieś błędy...

- Nawet Klawiaturka Swype nie działa, gdy wchodzę w ustawienia, wywala mnie...

- Jak ustawić dźwięk sms i dzwonka z własnej muzyki??

ktoś wie co jest grane?

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    greg.x

Jak pisałem wcześniej mam zainstalowany powyższy soft, mam problemy z mmsami. Jak otrzymuje wiadomość tekst jest czytelny gdy chce pobrać np.zdjęcie niby rozpoczyna pobieranie ale bez skutecznie. Konfiguracja jest prawidłowa z pomocą wiadomości konfiguracyjnej z play. Czasami jak jest w zasięgu orange lub plusa to pobierze. Na oryginalnym sofcie było wszytko ok. Ma ktoś jakiś pomysł.

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woffer

nie działa drugi link ,proszę o naprawę tego

''Download GT-I9003_SER_I9003XXKPM_I9003XXKPM_I9003SERKPM.rar for free on Filesonic.com''

po naciśnięciu pobierz po odczekaniu czasu, wyskakuje error i brak pliku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    all

Super opis .

Po kilku dniach użytkowania zauważyłem że nie działa u mnie nawigacja i google map , wyskakuje komunikat "Błąd sieci . Ta aplikacja wymaga działającego połaczenia transmisji danych "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam ten problem. Z Wifi łapie lokalizację, jeśli się pozwoli, z GPS nie łapie. Ktoś rozwiązał problem?

(...)

PS.

Przełączyłem się na xxkpq i coś tam łapie, ale przy tej pogodzie, ledwie widzi i trwa to długo. Zaczynam myśleć, że faktycznie szajsung wsadził tam jakiś szajs zamiast GPSu/anteny - jak piszą użytkownicy i9000.

Porównałem z LG GT540 czyli telefonem starszym i duuużo tańszym. LG ma 2 razy mocniejsze sygnały.

Edytowane przez Sciagacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    greg.x

U mnie nie ma żadnych problemów z gps. Do nawigacji google jest niezbędne połączenie z netem. Możesz korzystać z innych offlinowych programów do nawigacji np. sygic aura łatwa do instalacji i sprawuje się całkiem nieźle.

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    all

To raczej nie jest wina anteny, na poprzednim sofcie wszystko działało bardzo dobrze

Edytowane przez goszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi