Skocz do zawartości
globetrotter

[ROM] Android 2.3.5 XXKPM (+CWM Recovery + Cranium Modification)

Rekomendowane odpowiedzi

All, a jaki miałeś poprzedni soft?

I co to znaczy dobrze? Łapał szybko (do 20s) namiar w mocno pochmurny dzień w samochodzie w pustym polu wyłączonym WIFI i przy przełączeniu z wyłączonego GPS-a?

Dla mnie GPS to 30% użyteczności smartfona, nawet jeśli używam rzadko, to chciałbym wiedzieć, że jak będę potrzebował to zadziała.

Na tym romie czyli XXKPM + CWM + Cranium faktycznie coś jest skopane i też dostawałem komunikat:

"Błąd sieci..." z wyłączonym wifi. Z włączonym google maps łapał namiar przez wifi i tylko przez wifi.

Po przejściu na czyste XXKPQ sytuacja się poprawiła, ale zacząłem sprawdzać temat... i:

-sygnały na LG540 tych samych satelitów w tym samym środowisku są istotnie mocniejsze (sprawdzając GPS Test) - co za tym idzie szybciej łapie namiar, wolniej go gubi, widzi satelity których szajsung nie widzi, dokładniej pokazuje pozycje...

-dużo osób ma problemy z GPS-ami samsunga. Wnioski się różnią: od beznadziejnych styków w antenach, przez kiepskie anteny, po błędny soft - tak czy inaczej nawet GPS nawet jeśli działa to działa kiepsko.

Wiem, trochę nie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    all

Miałem normalny , oryginalny soft . GPS praclował normalnie , nie wiem ile czasu łapał sygnał . Jak go włączałem to działał .

zauważyłem kolejną niedogodność , nie działa udostępnianie połączenia internetowego . Ani po kabelku , ani po wi-fi :(

Na originale śmigało wszystko bardzo dobrze

Edytowane przez all

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    greg.x

Udostepniam czesto po kablu , działa bardzo dobrze.

Uważam że sprawuje się lepiej niż na 2.2 bo nie trzeba było dogrywac żadnych sterowników. stary xp sobie poradził bez kiesa.

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    goszka

Autora wątku dawno nie było, jeśli ktoś posiada wszystkie pliki z pierwszego postu to proszę o reup i podanie w temacie, ja podczepię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jutro postaram sie wrzucic jeszcze raz. Niestety filesonic padl a raczej zmienil profil dzialalnosci, tym samym linki wygasly.

Jednak teraz polecam opcje czysty KPQ + Deodex + EXT4 + ICS Theme + Zipalig + UC Kernel v9 OC

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fazi75
    Witam, jutro postaram sie wrzucic jeszcze raz. Niestety filesonic padl a raczej zmienil profil dzialalnosci, tym samym linki wygasly.

Jednak teraz polecam opcje czysty KPQ + Deodex + EXT4 + ICS Theme + Zipalig + UC Kernel v9 OC

Pozdrawiam.

Może napisz kolego coś więcej. Chciał bym przejśc na 2.3.5, ale po dokładnym przestudiowaniu wątku okazało się, że linki wygasły. A na dodatek teraz okazuję się, żę masz jeszcze inne rozwiązanie. Będę wdzięczny jeśli podzielisz się swoją wiedzą na ten temat. Niestety jak widac i9003 jest mało popularnym modelem na tym forum a nie wszyscy dobrze znają ang. i z trudem przychodzi im posiłkowanie się stronami obcojęzycznymi.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meste

Żadne linki nie działają , nie da się pobrać . Prosze wrzucić na jakieś inne serwery dzieki z góry !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brociu

Pozdrawiam.

jakie zmiany wnosi v9? pytam bo właśnie wgrałem v8oc i zastanawiam się czy będzie różnica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woffer
    Napisano (edytowane)

wszystkie linki padły prosze o up najbardziej mi zależy na :

Download ICS-9lock-EDT-14-toggle-KPM

bo ciezko w necie znaleść

Edytowane przez woffer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi