Skocz do zawartości
veimus

Baterie BF5X i HF5X - różnice i mozliwości zastosowania w Defy/Defy+ ;)

Rekomendowane odpowiedzi

grzeh
    ta z defy+ odpuszczam juz przez samo to ze trzeba fixy wgrywac i kombinowac, a ja chce sobie ulatwiac zycie, a nie utrudniac ;) qrcze czyli nawet nowa bateria moze miec dziury :s

u mnie jest poprostu strasznie z bateria :/

http://db.tt/Rb2PoGIL

Też tak miałem więc wróciłem do CM 7.2. Spady baterii są także opisywane na forum.xda-developers.com ale skutecznego rozwiązania nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie rozumiem z tego wątku tyle, że zakup powiększonej baterii wiąże się z wgrywaniem jakich fixów itp? Opłaca się zakup takiej baterii powiększonej jeśli planuje defy używać jeszcze ok pół roku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Tak, trzeba wgrywać fixy na wiele romów. Jeśli bateria trzyma Ci dobrze, to ja bym sobie odpuścił. Te 160 mAh to nie aż tak dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie bateria w moje defy nie trzyma już dobrze. To jest moja 3 Defy i w pierwszych dwóch bateria trzymała znakomicie, dochodząc czasem do 4 dni. W tej co mam teraz ucieka jak szalona. Transmisja danych i opera mobile to to bardzo energochłonne połączenie w moim przypadku. Czy Froyo czy CM 7.2 oficial czy od Maniaca ucieka jak szalona.

Zakupiłem nową baterie 2200 mah i zauważyłem ciekawą rzecz. Po włożeniu nowej baterii stan poziomu wcale mi się nie zmienił. Robiłem wipe battery stats, a i tak schodzi jak na tej starej oryginalnej. Istnieje możliwość że coś jest z telefonem nie tak? Instalacja nowego romu nic nie dała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Niektóre baterie mają na Defy tak, że ta dodatkowa moc ukrywa się pod bardzo długim stanem 0% na baterii... Najlepiej sprawdź napięcie programami i dowiedz się czy przy 1% napięcie odpowiada rozładowaniu tej nowej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi