Skocz do zawartości
Artur35

Nova Launcher czy TW po aktualizacji systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Artur35

Nova niweluje problem z siatką tylko niektórych aplikacji. Ja nie mogłem HD Widgets ustawić tak jak na poprzednich romach. W sumie zrezygnowałem, bo efekt nie był zadowalający. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzubik

Hm Ja osobiście nie zauważyłem żeby w przypadku moich widgetow odbiegalo od tego co miałem. Mam jeszcze Note 4 i dosłownie tam jest identycznie jak mam na Note 5

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

To zrozumiałe, ponieważ to co zaprezentowałeś na zrzucie jest w zupełności satysfakcjonujące. Zauważyłem, że na Nova można poprawnie ustawić szczególnie "niezabudowany" zegar,  niestety widgety które mocno są osadzone na siatce, wyraźnie ściąga w dół. 

Nie jestem miłośnikiem Nova, ale dla właściwego ustawienia pogody bym  ją zaakceptował. Po dwóch dniach walki zrezygnowałem. Będę czekał na poprawkę aktualizacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzubik

Ja osobiście z Nova byłem zawsze, próbowałem się przekonać do TW, ale bardzo brakowało mi gestów i całej tej personalizacji. Żeby mieć uczucie obcowania z TW, ustawiłem wszystko w Nova tak żeby jak najbardziej przypominało stockowy launcher i jestem bardziej jak usatysfakcjonowany. Ale będę trzymał kciuki żeby Samsung poprawił tego swojego babola żebyście wy byli zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

Ja to samo, Nova od zawsze, szybszy, gesty, full perso, fajne animacje, intuicyjny, mniejsza czcionka ( nie to co TW...) , lepsza i gęsta siatka ( więcej się mieści na pulpicie) i w razie wipe mam kopię ustawień, nie wiem jak można się nie przekonać do NL skoro można ustawić wszystko jak w TW :)
    A czarny motyw ( nocny) daje radę.

Heh tym Twoim screenem przypomniałeś mi ostatni prze kozacki odcinek GoT.... :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzubik

No siatka jest gęsta, wszystko wygląda fajnie i schludnie Niby w Samsung Cloud można już robić kopie zapasową pulpitow, wiec akurat to już nie jest przewaga Novy nad TW Ze stockowych aplikacji próbowałem sie jeszcze przekonać do klawiatury Samsunga, przez miesiąc walczyłem i niby się przyzwyczailem ale szybkości mojego pisania była dużo gorsza jak na SwiftKey. Osobiście nie umiem się obyć bez tego samego gestu usuwania treści przez suniecie palcem po literach, to jest po prostu genialne

Hehe GoT faktycznie rewelacja! Ja to oglądałem od razu jak wyciekły był, a teraz po cichu liczę że znowu coś wycieknie, bo już się finału nie mogę doczekać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

Korzystajac z tematu ze juz jest, to da sie zrobić w Nova Launcher efekt rozmycia po wysunieciu listy aplikacji tak jak to ma miejsce w Touchwizz?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzubik

Wydaje mi się że nie ma takiej możliwości, najbliższy efekty udało mi się uzyskać taki:

Spoiler

1ae74b29fd261eb593a87b77227b98d7.jpg

Edytowane przez camdell
    Grafiki oraz zdjęcia wstawiamy w spoiler. (pkt 4.11 Regulaminu) Tu poradnik jak to zrobić: http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdj%C4%99ciowej-w-spoiler/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzubik

No i wyszła nowa aktualizacja na nasz Note 5 i nie poprawili błędu siatki. Zawiera tylko aktualizacje zabezpieczeń. Coś słabo słuchają tych ludzi.. Tym bardziej się ciesze że przeszedłem na Nove.. Nie jestem zależny od 'pomysłów' Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Ja pozostałem z TW, zmieniłem tylko zegar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi