Skocz do zawartości
LucyLilly

Po zmianie nakladki ekranowej, system caly czas cofa sie do ustawien - jak temu zaradzic?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od wczoraj napotkał mnie problem. Zainstalowałam aplikację do czytania e-booków, ale wyświetlił się komunikat, że wykryto nakładkę ekranową. Jako że pobrałam wcześniej CleanUl, która sprawia, że wygląd przypomina system iOS, wyłączyłam nakładkę. Wróciłam do tamtej aplikacji i nagle wyświetliły mi się ustawienia. Próbowałam wyjść, ale ciągle wracało. Nawet gdy kliknęłam cokolwiek w ustawieniach, wywala mnie do wcześniejszej strony, tej głównej ustawień, więc nawet jeśli chodzi o ten CleanUl, nie mogę go odinstalować. Próbowałam już uruchamiać ponownie telefon, wyczerpywać baterię, wyciągać ją, ale ciągle wyświetlają mi się te ustawienia.

Dodam, że mój telefon to LG Spirit.

Co mam zrobić? Zdaje mi się, że problem tkwi w tej aplikacji i w tym, że wyłączyłam jej nakładkę ekranową, ale nie jestem pewna i nie wiem co robić. Proszę o pomoc.

Edytowane przez dszymek
Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sawq2

Miałeś włączone debugowanie usb w opcjach programistycznych? Jeśli tak to przez adb mógłbyś wyłączyć tą aplikację

Wysłane z 1+3T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Mam włączone. Dzięki, ale nie wiem czy uda mi się to zrobić, bo w ogóle się nie znam.

Edytowane przez dszymek
Nie cytujemy poprzedzajacego postu. Wystarczy @up lub przycisk "@ wspomnij"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi