Skocz do zawartości
ZnamCie

LG G5 H840 - Pytania nowego użytkownika. Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, bartekc00 napisał:

Mam go dopiero drugi miesiąc i powidoków nie mam :) Nie mogę natomiast obiecać, że nie będzie :P

Ja po wymianie dostałem fabryczną folię na ekran (nie zasłania niestety głośnika, aparatu i czujników) i jest w porządku na jakiś czas. Była też folia na dole panelu przedniego, ale nieopatrznie ją zdrapałem, bo myślałem, że sobie ubrudziłem ten fragment telefonu, a się okazało, że to folia była przez coś podrapana. Zupełnie jej nie było widać, a uważam, że mogła robić swoją robotę.

Natomiast aparat jest wystający i mam rysy na diodzie i jedną na aparacie, ale widać tylko pod światło i nie ma to wpływu na zdjęcia.

Właśnie ma ona ciekawą właściwość, że rys nie widać. Po pierwsze to aparat wystaje, a po drugie sam nie wiem czy coś jest rysą, czy tak wygląda po prostu tył telefonu. Jak się przyglądam tak widzę tylko jedną, której jestem pewny na 100%.

Też jestem w Play, ale głównie poruszam się po Warszawie, więc problemów z zasięgiem nie mam. Moja opinia nie będzie raczej miarodajna.

Temat jest zbiorczy, więc w tym przypadku problemu nie widzę :)

Dzięki wielkie kolego za tą wyczerpująca odpowiedź,
    a co do tego GPS też jestem ciekaw, nie ukrywam, że zamierzam korzystać z TomTom Go

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Też słyszałem o tych opiniach i byłem pełen obaw. Potem przejechałem trasę do i z Chorwacji i mój egzemplarz dał sobie radę na trybie tylko GPS :)

dodana zawartość

8 godzin temu, MrGohut napisał:

szkoda że nie ma custom rom d otego modelu. Na 7.1 pewnie nie ma co liczyć tym bardziej na 8.0 a szkoda bo spokojnie by na tym poszło przez jakiś ROM :/

Niestety, to jego główna wada. Jest root i custom recovery, ale raczej Romów nie będzie. 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MrGohut

Kurde szkoda. Przydał by się jakiś LineageOS czy cuś :/

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A powiedz, ile czekałeś od wysłania na gwarancję do dnia w którym doszedł z powrotem do Ciebie?

A o jaką nakładkę Ci chodzi? Bo jeśli o ten brak przycisku z aplikacjami to w ustawieniach do zmienisz

Edytowane przez ZnamCie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MrGohut

Dokładnie to 22 dni. Pewnie byłoby o wiele krócej gdyby LG do mnie zadzwoniło że nie mają części a nie ja do nich po upływie 14 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Morv

Czy wszyscy macie system 32 bitowy w swoich LG G5 SE? Szukam szukam i nigdzie nie mogę znaleźć informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak to sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Morv

Przykładowo w AIDA64 w sekcji Procesor/zbór instrukcji (u mnie jest 64 bit ARMv8(32-bitMode)) bądź w Antutu klikasz Info poniżej masz OS wesje systemu android i obok w nawiasie ilu bitowy masz system. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi