Skocz do zawartości
iglasty1996

rozwiązany [Rozwiązany] Telefon się sam wyłącza i spada poziom naładowania baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym tygodniu kupiłem sobie samsunga galaxy s3 gt i 9300. I mam w nim taki oto problem. Rano około godziny 7 telefon po nocy jest naładowany do 100% po jakiś 2 godzinach użytkowania bateria spada do 97% może i nagle się wyłącza nawet nie wiem kiedy bo gdy go wyciągam z kieszeni już nie działa. Po uruchomieniu go mam jakieś 73% baterii. Działa tak chwilę bateria spadnie maksymalnie o 2 do 3 % w dół i się znów wyłącza. Po ponownym uruchomieniu mam 73%. Tak jest przez może 3 godziny później sytuacja się powtarza i bateria po włączeniu pokazuje poziom 87% :D. Przy zakupie otrzymałem dwie baterię 2100 mAh oraz 3100 mAh. Na obu dzieje się to samo. Telefon funkcjonuje dobrze pod względem aplikacji czy funkcji jak Wi-Fi zasięgu też nie gubi. Teraz telefon działa i mam 66% baterii i od 4 godzin działa bez wyłączania się. Mam do Was pytanie co jest tego powodem? Baterie czy coś w telefonie szwankuje? Proszę o rady bo jeśli chodzi o działanie telefonu to jest naprawdę dobry lecz tylko ten problem z tą baterią. I jeśli to bateria to chciałbym abyście mi to jakoś udowodnili, a jeśli soft to również w tym wyjaśnili co jest nie tak i czy da się to jakoś rozwiązać bez pójścia do serwisu. Dodam jeszcze, że jak ładuje telefon to taki problem nie występuje.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :) 

Edytowane przez camdell
    Tytuł został zmodyfikowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem rozwiązany pomogło wgranie nowego systemu :) Temat do zamknięcia ;] Nowy system to 6.0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi