Skocz do zawartości
Linkyop

stock [N 7.0] | [A520FXXU2BQIJ] [10.2017] | [XEO]

Rekomendowane odpowiedzi

abramq
    4 godziny temu, Sukashi napisał:

@abramq

Strzelam że włączyłeś filtrowanie dla Androida 7

Na poczatek Wielke Dzieki za rozjasnienie tematu, takie uwagi sa bezcenne dla kogos, kto ostatni raz bawil sie ROM-ami za czasow slawetnego Galaxy S2 :-) No, moze jeszcze sporadycznie z S5 mini.

Faktycznie, filtrowalem po versji 7 Androida, bez filtrowania SamMobile pokazuje mi, ze dla Plus-a najwyzsza wersja to 6.0.1, a ja chcialbym cos nowszego :-) Czyli na Plus-owa siodemke trzeba jeszcze troche poczekac (albo zle szukam?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40i4

Nie ma jeszcze 7.0 dla Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby jest dla Play a u mnie zero aktualizacji dalej 6.0.1

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kfm877

Plus nie ma ani usługi wifi calling ani VoLTE więc jeśli chcesz koniecznie mieć Nougata to śmiało możesz wgrać niebrandowany XEO, który de facto że względu że jest multi csc będzie BTU (szczegóły na forum) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abramq

Rozumiem, a powiedz prosze, czy po wgraniu takiego XEO, jesli - czysto teotetycznie - najdzie mnie chec powrotu do ROM-u Plus-a, to bedzie to mozliwe (w szczegolnosci gdy ten Plus-owy bedzie mial mniejszy numer)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40i4

Lepiej BTU niż XEO, bo stracisz OTA. 

Nie będzie problemu z powrotem. 

dodana zawartość

13 godzin temu, afrance napisał:

Niby jest dla Play a u mnie zero aktualizacji dalej 6.0.1

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Na pewno masz z Playa? Szukałeś ręcznie?

Edytowane przez 40i4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sukashi

@abramq

Nie będzie problemu, ale przy każdym wgrywaniu softu o innym CSC oraz o niższej wersji musisz wgrać soft 4-plikowy, a więc czeka cię wtedy format pamięci telefonu.

I tak jak kolega wyżej mówi - jeżeli niebrandowany to tylko BTU, w twoim przypadku. Tylko kwestia jest taka że w BTU nie ma ustawień dla VoLTE i VoWiFi dla polskich operatorów, więc jak będzie dostępna któraś z tych funkcji w plusie to nie będą działać dopóki nie wgrasz softu plusa.

Edytowane przez Sukashi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abramq

Mam jeszcze prośbę do tych, którzy mają nowy ROM - możecie proszę sprawdzić, czy klawiatura ma tam tryb 3x4 klawisze (jak w starych telefonach z przyciskami byly). Bo w szóstce o dziwo nie ma (albo źle szukam?).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40i4

Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Język i wprowadzanie > Klawiatura ekranowa > Klawiatura Samsung > Języki i typy > Polski > Klawiatura 3x4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domadm
    21 godzin temu, Sukashi napisał:

@abramq

Nie będzie problemu, ale przy każdym wgrywaniu softu o innym CSC oraz o niższej wersji musisz wgrać soft 4-plikowy, a więc czeka cię wtedy format pamięci telefonu.

I tak jak kolega wyżej mówi - jeżeli niebrandowany to tylko BTU, w twoim przypadku. Tylko kwestia jest taka że w BTU nie ma ustawień dla VoLTE i VoWiFi dla polskich operatorów, więc jak będzie dostępna któraś z tych funkcji w plusie to nie będą działać dopóki nie wgrasz softu plusa.

No właśnie, jak to jest z tym VoWIFI - mam A5 z andkiem 7 i BTU, ale kartę sim z T-Mobile. Czytałem że T-Mobile wspiera VoLTE i VoWIFI ale u mnie wcale nie ma takich opcji w ustawieniach (chyba że źle szukam).

Co muszę zrobić żeby było? Przeinstalować na TPL?

dodana zawartość

Edit: wrzuciłem rom 7.0 dla T-Mobile ale z dwóch CSC DPL i TPL, ustawiło mi DPL :(

dodana zawartość

Edit2: wgrałem ponownie odinem sam plik HOME_CSC (wcześniej z pozostałymi wybrałem zwykły CSC) no i teraz mam ustawione CSC na TPL :)

Niestety wgrało też śmieci od T-Mobile ale za to VoWIFI się pojawiło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi