Skocz do zawartości
Linkyop

stock [N 7.0] | [A520FXXU2BQIJ] [10.2017] | [XEO]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam mianowicie takie pytanie bo już się pogubiłem z tym wszystkim....Miałem CSC ustawione na XEO wgrałem ROM Nugat 7.0 na Polskę ( XEO) przez odin automatycznie ustawiło mi się CSC na BTU ,to teraz rozumie że nie będę miał aktualizacji OTA dla CSC BTU ale jak wgram ROM z CSC BTU-jako domyślne to aktualizacje przyszłe OTA będę miał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40i4

Tak.

Jak fabrycznie miałeś XEO i je straciłeś, to przywrócisz je Smart Switchem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Jak mogę to zrobić,bo nie bardzo się orientuję?

Edytowane przez Gość
    Nie cytujemy posta poprzedzającego ! Używamy przycisku "@(Wspomnij obok logo)" lub piszemy "@up" (pkt 4.6 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40i4

Pobierasz Smart Switcha, odplasz, wybierasz opcję aktualizacji/przywracanie awaryjne, zmieniasz na drugie okienko, tam wpisujesz model telefonu (SM-A520F), swój S/N (*#06#) i robisz wedle wyświetlanych instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmadej

Do czego służy wpisywanie numeru IMEI? Do weryfikacji z jakiej dystrybucji pochodzi telefon? A jeśli tak, to czy ten numer jest weryfikowany z podłączonym urządzeniem? Zastanawiam się, czy nie znalazłaby się furtka by zainstalować XEO na telefonie z dystrybucji np. BTU poprzez podanie numeru IMEI innego telefonu z dystrybucji XEO... Chociaż nadzieja na to niewielka, bo najprawdopodobniej IMEI jest weryfikowany w urządzeniu przed rozpoczęciem wgrywania oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40i4

Tak.

Nie IMEI a S/N. Wgranie ROM-u z innego S/N na swój zakończy się prawdopodobnie brickiem telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@40i4 Czy przed rozpoczęciem awaryjnego przywracania ROM-u programem Smart Switch muszę wyciągnąć z telefonu kartę SIM i kartę pamięci ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musisz

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 20.09.2017 o 14:35, 40i4 napisał:

Wgranie ROM-u z innego S/N na swój zakończy się prawdopodobnie brickiem telefonu. 

O ile dobrze pamiętam, tak na 99%... to podczas moich ostatnich zabaw i męczenia się z debrandingiem, wgrywałem SS'em na PLS, ROM z S/N z XEO, i po odpaleniu telefon działał. Miał ROM XEO, ale CSC było BTU.

Edytowane przez Harry_gda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abramq
    Dnia ‎2017‎-‎09‎-‎17 o 11:06, Sukashi napisał:

@abramq

I tak jak kolega wyżej mówi - jeżeli niebrandowany to tylko BTU, w twoim przypadku. 

Niech się upewnię - BT oznacza british? Znaczy się taki ROM jak niżej (pierwszy screen - na ten moment najnowszy)?

Czy może brać jeszcze nowszy (sugerując się wyższym numerem wersji - drugi screen)?

f1.jpg

f2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi