Skocz do zawartości
Linkyop

stock [N 7.0] | [A520FXXU2BQIJ] [10.2017] | [XEO]

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.09.2017 o 09:09, domadm napisał:

Edit2: wgrałem ponownie odinem sam plik HOME_CSC (wcześniej z pozostałymi wybrałem zwykły CSC) no i teraz mam ustawione CSC na TPL :)

a po wgraniu samego pliku HOME_CSC robiłeś pełen reset ? bo mi po aktualizacji wskoczyło na dpl, wgrałem jak ty sam plik HOME_CSC i nadal mam DPL :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użyj kodu na zmiane CSC: *#272*62826#

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sukashi

@lukilks

CSC się nie zmieni, już w kilku poprzednich postach to pisałem...

Wgraj soft według tego poradnika:

Tylko pliki, które wgrywasz do telefonu muszą być dla twojego modelu tel, nie dla G935F.

@arex766

Strzelam że soft dla XEH jest tak samo multi CSC jak XEO i w tym przypadku CSC domyślne to ETL. Jeżeli tak rzeczywiście jest to aktualnie masz zablokowane OTA i nie wrócisz do XEH, chyba że zrootujesz telefon i zmienisz ręcznie CSC, ale utracisz gwarancję (o ile ją masz...).

W tej chwili jedyne wyjście żebyś miał OTA, to wgranie od razu BTU, jeżeli chcesz niebrandowany, lub soft twojego operatora, jeżeli chcesz mieć VoLTE i VoWiFi (jeżeli twoja sieć obsługuje te funkcje).

Edytowane przez Sukashi
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    24 minuty temu, Adasiek740 napisał:

Użyj kodu na zmiane CSC: *#272*62826#

Zadziałało CSC z DPL zmieniony na TPL :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mając wersje modemu a520fxxs2aqf2

Wersje 

mmb29k.a520fxxs2aqf2

Plus 

Edytowane przez GELO1910

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domadm
    Dnia 22.09.2017 o 20:56, lukilks napisał:

a po wgraniu samego pliku HOME_CSC robiłeś pełen reset ? bo mi po aktualizacji wskoczyło na dpl, wgrałem jak ty sam plik HOME_CSC i nadal mam DPL :/

Widzę niżej że już sobie poradziłeś, a w moim przypadku wystarczyło wgranie samego HOME_CSC z romu TPL/DPL, bez pełnego resetu i poszło, nie używałem kodu. Mój operator to T-Mobile.

Edytowane przez domadm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abramq

Witam,

Widzę, że już trochę osób używa siódemki od jakiegoś czasu - możecie się podzielić informacją jak spisuje się bateria - jest lepiej / gorzej / bez zmian ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domadm

Ja odpinam rano ok 7:30 od ładowarki i ok 16:00 mam 65%. Zwykle wieczorem ok 50%.

Jestem zadowolony, nie ograniczam żadnych funkcji telefonu i poruszam się w terenie o słabym zasięgu, często korzystam z VoWIFI.

W ogóle to polecam siódemkę - telefon spełnia wszystkie moje oczekiwania odnośnie OS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abramq
    13 minut temu, domadm napisał:

Ja odpinam rano ok 7:30 od ładowarki i ok 16:00 mam 65%. Zwykle wieczorem ok 50%.

Ok, dzięki za info, aczkolwiek więcej by powiedziało to info, gdybyś powiedział jak to się ma do tego, kiedy miałeś szóstkę ;-) bo same procenty i godziny nie mówią, czy jest lepiej czy gorzej, zwłaszcza, że są względne, względem użytkownika, a jak wiadomo każdy użytkownik jest inny - dlatego przydałaby się relatywne ujęcie :-)

p.s.

Dacie wiarę - mam dziś siódmą dobę od ładowania i nadal 24%, jestem w szoku. Fakt, że taki okres, że praktycznie tylko kilka minut rozmów dziennie, kilka sms-ów dziennie (używam jeszcze starego telefonu), ale wynik jest doprawdy imponujący! Fajnie by było, gdyby siódemka równie dobrze się spisywała.

Edytowane przez abramq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@abramq Te same aplikacje, takie samo używanie telefonu, te same funkcje... 7.0 na + względem Pianki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi