Skocz do zawartości
Linkyop

stock [N 7.0] | [A520FXXU2BQIJ] [10.2017] | [XEO]

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, abramq napisał:

jak spisuje się bateria - jest lepiej / gorzej / bez zmian ?

u mnie zazwyczaj 6h SoT, czasem trochę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abramq

@up

Dzięki za ten głos - wiele mi on mówi. Mówi mi, że odpowiadający nie zrozumiał pytania :-( Sorki, ogólnie jestem spokojnym człowiekiem, ale każde spotkanie z deficytem logiki mnie wyprowadza z tego spokoju. To tak jak bym pytał, czy Twój nowy samochód pali więcej niż poprzedni a Ty byś mi odpisał, że nowy pali 7l/100km. I co to wnosi? Nic. Dalej nie wiemy, czy warto było kupować ten nowy. Błagam...czytanie ze zrozumieniem...

Edytowane przez camdell
    Nie cytujemy posta poprzedzającego ! Używamy przycisku "@(Wspomnij obok logo)" lub piszemy "@up" (pkt 4.6 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie pytanie taka odpowiedź.

Sam sobie sprawdź. Jednym działa lepiej innym gorzej, to chyba zależy też od tego w jaki sposob użytkujesz telefon... 2 osoby Ci napiszą, że super trzyma pińcet godzin więcej niż w 6.0 a Ty zainstalujesz i będzie krocej trzymać i co wtedy. Pretensje do użytkowników?

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abramq

@up

Idąc Twoim tokiem rozumowania należałoby stwierdzić, że wszystkie testy wytrzymałości baterii są bez sensu i niedorzeczne jest ich publikowanie, skoro i tak one danemu, indywidualnemu użytkownikowi nic nie mówią, bo przecież on używa swojego telefonu na swój sposób. Wszystkie portale, włącznie z gsmarena i ich "baterry endurance rating" marnowały tylko niepotrzebnie swój czas robiąc testy i pokazując czasy wytrzymałości baterii... Ośmielam się jednak stwierdzić, że jesteś w błędzie - jeśli to jest Twój telefon i używasz go mniej więcej cały czas podobnie, to podając czasy dla 6 i 7 pokazujesz bardzo dużo - jak faktycznie zmiana systemu ma się do baterii. To, że ja używam inaczej telefonu niż Ty, oznacza tylko tyle, że u mnie czasy na 6 i 7 będą inne, ale jeśli system 7 jest lepiej dopracowany pod względem korzystania z baterii niż 6 - to polepszenie będzie widoczne i u mnie i u Ciebie. Używam telefonu do takich samych celów jak chyba 99% innych użytkowników i trudno mi znaleźć jakikolwiek przykład, że w takim wariancie sposób używania telefonu może powodować odmienne tendencje w zużyciu baterii... Chyba, że znasz takie przykłady? 

p.s. pisanie o pretensjach do użytkowników uważam za tani i słaby chwyt...

Edytowane przez camdell
    Nie cytujemy posta poprzedzającego ! Używamy przycisku "@(Wspomnij obok logo)" lub piszemy "@up" (pkt 4.6 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie nietypowe pytanie.

Czy mogę wgrać ROM Odin-em 4 plikowy pobierając rom dla Holandii CSC PHN ale podmieniając w nim pliki CSC z rom-u dedykowanego dla polski z CSC XEO.Chodzi mi o to że rom dla Holandii ma nowszy rom PDA niż ten dedykowany dla XEO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie :)

Podpinam się po części pod pytanie kolegi wyżej, a mianowicie mam Galaxy A7 2017 i nadal nie mam dostępnej aktualizacji do 7.0 Nougat przez OTA.

Na https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-a7/SM-A720F/ są dostępne już jakiś czas aktualizacje ale dla innych CSC.

Mój telefon ma CSC BRI - Taiwan. Czy mogę pobrać firmware z innym CSC i wgrać odinem ? Nic się nie stanie >?

pozdrawiam

p.s.

W ogóle warto instalować tego Nugata czy gra nie warta świeczki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Wszystkie sieci wydały już 7.0 na a5 2017?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Linkyop

@kozyra1988

Sprawdź sobie na SamMobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten_co

Mam telefon z plusa z się tam MM. Stwierdziłem, że aktualizacje zrobię sam. Ściągnąłem xeo(domyślam się że to był blad). Oczywiście według poradnika. Wszystko niby jest ok tylko w Phone info nie wyświetla mi się żadne csc. Same puste pola. Co radzicie teraz zrobić?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi