Skocz do zawartości
jacekc1982

SGS6 - cz po trzech naprawach, przysługuje mi wymiana lub zwrot gotówki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co mogę zrobić jeśli mój telefon Samsung S6 po 2 naprawach przychodzi do mnie z serwisu z adnotacją że naprawiono usterkę, a usterka nadal występuje? na Video nagranym aparatem Samsung S6 słyszalny jest  szum przez pierwsze 3 sekundy raz głośniej raz ciszej ale nadal  występuje.  Czy po 3 naprawie przysługuję mi wymiana telefonu lub zwrot gotówki? Chodzi o serwis ccs piaseczno. Telefon był już 2 razy w serwisie, wczoraj do mnie przyszedł ale niestety usterka aparatu nadal występuje.  W telefonie wymieniono dotychczas: wyświetlacz, dwa razy moduł kamery, głośnik, port usb oraz zaktualizowano oprogramowanie telefonu.

Edytowane przez Artur35
    Doprecyzowanie tytułu wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Jesli przy kazdej z tych 3 napraw wymieniali praktycznie jakieś czesci to oddając do serwisu po raz 4 możęsz domagac sie wymiany sprzetu na wolny od wad( czyli wymiana).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wymiana przysługuje faktycznie po 3 wymianach byle jakiej części (na infolinii samsunga dowiedziałem się, że nawet może być to śrubka) ale serwis musi potwierdzić usterkę. też z tym walczyłem i nic (u mnie szczeliny w obudowie). Obecnie jestem na etapie załatwiania sprawy z rzecznikiem konsumentów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi