Skocz do zawartości
David270K

Zakup nowej baterii - którą wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój 2-letni S5 Neo jeszcze się trzyma lecz bateria zbyt szybko się rozładowuje, nawet jeden dzień to problem przy naładowaniu rano do 100%.. Postanowiłem kupić nową, 50zl jakoś przeżyję ;p 

Tylko tutaj moje pytanie: która wybrać ?

Są zwykle po 50zl ale też po 100zl, czy ta tańsza to to samo i zaoszczędze ? 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6926924635

I jest też bateria która ma 450mAh więcej, jest bezpieczna i będzie działać czy lepiej kupić oryginał z linku wyżej ? 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6108508375

Byłbym wdzięczny za pomoc, pozdrawiam :)

Edytowane przez camdell
    Tytuł został zmodyfikowany , przeniesione do Akcesoria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większa pojemność tylko na papierze.. ja bym nie przepłacał za baterie. Wydaje mi się ze np. ta by w zupełności wystarczyła:

http://allegro.pl/oryg-korea-viet-2017-bateria-samsung-galaxy-s5-neo-i6941229020.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem. Mi zakupy wysłali.. Opinie też mają nie najgorsze

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Co myślicie o tej?

https://swiatbaterii.pl/baterie-do-telefonow-smartfonow/34315-bateria-eb-bg900bbc-do-telefonu-samsung-galaxy-s5.html?search_query=galaxy+s5&results=5

Firma z tego co wiem nie najgorsza. Na pewno wolałbym kupić od nich niż od lewusów z aukcji takich jak wyżej. (czas wysyłki 60 dni z Polski? śmiech na sali). Poza tym wszelkie baterie oryginalne wysyłane są zawsze z 2015 roku, czyli trupy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

A gdzie ty widzisz te 60 dni? Ja widzę w aukcji czas dostawy od 3 do 6 dni maksymalnie. Poza tym nigdy nie płaci się za towar którego nie masz. Lepiej dopłacić kilka złotych i wybrać opcję zapłaty przy dostawie. Ja tak robię i jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żebym nie dostał zamówionego towaru. I to błyskawicznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

List ekonomiczny idzie do 60 dni reklamację uwzględniamy po upływie 90 dni. 

List ekonomiczny idzie maksymalnie 5 dni, a pisząc takie rzeczy tylko potwierdzają, że tych baterii mogą akurat nie mieć na stanie lub jest to ściema zwykła. Co do płatności... U porządnych sprzedawców zawsze płacę przelewem, ale na takich "lewych" aukcjach nawet nic nie kupuję i też nigdy nie zdarzyło mi się mieć jakiekolwiek problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Kupiłem baterię Green Cell. Pierwsze testy są dosyć pozytywne, 3,5h sot z ciągłym wifi/lte to wynik jakiego dawno nie widziałem na tym telefonie. Mam jednak wgrany świeży system, Lineage wysysal baterię w dzień przy bardzo skapym używaniu. Sprawdzę jeszcze oryginalną, ale nie sądzę aby mogła się zbliżyć do tego wyniku. Jest to jednak dziwne ponieważ realna pojemność jest niemal identyczna. Wadą jest brak NFC, i w tej kwestii pytanie, czy jest możliwe przelozenie anteny i elektroniki ze starej baterii? Na NFC mi zależy i zastanawiam się czy tej jednak nie oddać.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez neomagnet
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi