Skocz do zawartości
twar

LG V20 vs Huawei mate 9

Rekomendowane odpowiedzi

twar

Witam,

W ostatnich dniach byłem już zdecydowany na zakup chyba 5 różnych telefonów ;-) obecnie zastanawiam się nad zakupem LG V20 lub huawei mate 9.

Ceny są mniej więcej porównywalne i nie wiem na co się zdecydować do niedawna byłem już przekonany do v20 z racji tego, że jednym z głównych wyznaczników jest dla mnie jakość robionych zdjęć ale jeżeli przyjżeć się bliżej zdjęciom zrobionym v20 to okazuje się, że nie do końca są ona takie doskonałe. Tutaj na forum z kolei ludzie narzekają na mate 9 w kwestii rysującego się ekranu, także zawsze jest jakieś ale ;-).

Jak wspomniałem poza oczywistymi zastosowaniami telefonu zależy mi na dobrym aparacie foto w grać nie zamierzam, muzyke i owszem słucham, jakieś wideo obejrzę poza tym nawigacja itd. Który z tych dwóch będzie lepszym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Poczekaj kilka dni do końca miesiąca. Będzie premiera V30 na którą czekam z niecierpliwością :) Na razie to mój target na przyszły rok. Albo mate 9 pro. A nawet jakbyś nie był zainteresowany to gdy pojawi się w sprzedaży na pewno potanieje V20. 

A czy przypadkiem V20 nie trzeba sprowadzać bo nie był u nas sprzedawany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    twar

Ano V20 trzeba sprowadzać niestety ale jak trzeba to trzeba obym się tylko na tym nie przejechał jak to się mówi.

V20 raczej aż tak drastycznie nie potanieje co najwyżej może zniknąć z rynku zupełnie bo już teraz dostanie tego modelu jest dość złożone biorąc pod uwagę powyższe. V30 natomiast raczej będzie poza przedziałem cenowym jaki jestem skłonny wydać na telefon, już teraz mocno się zastanawiam czy aby na pewno dobrze robię kupując za powiedzmy te 2k bo jakby się tak zastanowić to ta moja obecna moto g spełnia moje oczekiwania co do telefonu tylko ten aparat fotograficzny jest dość kiepski i nie mówię, że jest kiepski jak na obecne standardy ale wiedziałem to już 3 lata temu po zakupie telefonu ;-).

Ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat jakości zdjęć mate 9? bo mimo iż niektórzy piszą i mówią, że V20 ma bdb aparat to obejrzałem sobie to porównanie i tam już nie wygląda to tak wspaniale -> 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi