Skocz do zawartości
Aniisza

rozwiązany [Rozwiązany] Mimo ustawionej blokady ekranu na odcisk palca, telefon można odblokować przez przeciągnięcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż  na mojej blokadzie ekranu w telefonie pojawiła sie otwarta kłódka dzieki której kazdy z zewnątrz może przeciągnąć po ekranie i odblokować telefon bez zadnego kodu. Cały czas jako zabezpieczenie mojego telefonu miałam odcisk palca ale pewnego dnia no włączam telefon i widze cos takiego. Teraz zmieniłam na kod. Kłódka jest otwarta można na nia kliknąć i w tedy sie zablokuje i w tedy mozna odblokowac telefon tylko po wpisaniu kodu lub odcsku palca. Gdy kłódka jest otwarta można przeciągnąć po ekranie lub przyłożyć palec. I to i to działa. W ustawieniach blokady ekranu wszystko jest normalnie zabezpieczenie odciskiem palca. Nie wiem o co chodzi ale chce aby mój telefon znowu dało sie odblokować tylko za pomocą mojego palca... Załączam zrzuty ekranu aby pokazac jak to wyglada

Screenshot_20170828-075429.png

Screenshot_20170828-075438.png

Screenshot_20170828-075440.png

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby były krótkim streszczeniem poruszanego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Linkyop

Masz włączone Zaufane odblokowanie Google. Wejdź w Ustawienia -> Ekran blokady i zabezpieczenia -> Ustawienia bezpiecznej blokady -> Smart Lock. Przejrzyj tam opcje blokad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi