Skocz do zawartości
bystronski95

LG G6 Uszkodzone podzespoły - pytania, koszty wymiany i kupna. Temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

@Krabolek Jakoś nie wiem 2 miesiące temu czy coś takiego, żona zawiozła G6 od córki na serwis w Katowicach. Jeden dzień mieli telefon, płaciliśmy 170zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raol3k

Cennik swoje, rzeczywistość swoje. Podobno do tych wszystkich cen doliczane jest 260 zł (około) za rozklejenie telefonu. Bo to 2 godziny roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 minut temu, Raol3k napisał:

Podobno do tych wszystkich cen doliczane jest 260 zł (około) za rozklejenie telefonu. Bo to 2 godziny roboty ;)

Proszę Cie  nie pisz nie potwierdzonych info i nie wprowadzaj w bład

Nie mam jak teraz zrobić zdjęcia faktury, płaciłem ok 170zł i tak było jakos 80zł za szkło i reszta to robocizna..
    Może wyjść drożej jeśli jest np uszkodzona soczewka aparatu bo się szkło dostało do niej. 

Jeszcze za nim oddawałem G6 na serwis, to z rok temu dzwoniłem i tez mi mówili że to ok 170 - 180zł. 
    Chcesz zadzwoń do Katowic na serwis LG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raol3k

@balwanekbuli co jest według Ciebie bardziej potwierdzonym info od rozmowy z człowiekiem w oficjalnym serwisie LG na Marynarskiej? :) Radzę zbyt pochopnie nie wystawiać opinii z pozycji wszechwiedzącego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iZiggy

Witam, dzisiaj upadła mi G6, no i niestety pękła szybka. Czy jest możliwa wymiana samej szybki czy muszę kupić szybkę z dotykiem? Telefon mam na gwarancji, wie ktoś jaki jest kosz takiej naprawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sqbii

Witam, wymieniał już ktoś głośnik (ten na dole) w g6, i ile to kosztuje? spadł mi fon i głośnik zaczął charczeć :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    franc88

Wyjmowałem tackę sim/microSD żeby wymienić kartę i zauważyłem, że tacka ma ubytek. Fragment tacki został w slocie i nie da się go wyjąć. Po włożeniu tacki karta sim działa ale niestety nie czyta microSD. Obsługa klienta odpisała, że uszkodzenie mechaniczne i naprawa w serwisie będzie płatna. Serwis odpisał, że mam wysłać telefon kurierem na ich koszt i ocenią czy płatna i jeśli tak to jaka kwota naprawy. Ktoś miał podobny przypadek? Jest szansa, że naprawią grzecznościowo za friko z doliczeniem opłaty za nową tackę? W końcu dla nich to "tylko" otworzyć, wyjąć kawałeczek plastiku i skręcić z powrotem ^^

Wysłane z mojego Lenovo TB-8504X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo tydzień temu, i też przy wyjmowaniu. Najpierw kupiłem tackę na aledrogo bo myślałem że się obejdzie bez serwisu ale niestety nie wchodziła  ubytek z poprzedniej ją blokował. Oddałem do serwisu w Katowicach i zapłaciłem niestety 200 zł (koszt bez tacki). Pomijając fakt naprawy ale to rozwiązanie z tą tacką to masakra żeby przy delikatnym wyciąganiu dochodziło do takiej sytuacji. Swoją drogą ciekaw jestem ile takich przypadków jest ogólnie w tym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    franc88

200 zł :o to raczej olewam temat i jakoś będę musiał sobie poradzić bez microSD :/ i tak przymierzam się powoli do zmiany telefonu także wolę te dwie stówki przeznaczyć na coś ciekawszego. Dzięki za info!

Wysłane z mojego Lenovo TB-8504X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mialem tak samo tacka sie urwala i kawalek zostal ale zrobilem haczyk i udalo mi sie wyciagnac tan urwany kawalek i kupilem tacki na ali expresie po 2,5 dolara za sztuke z darmowa przesylka bo na allegro juz nie widza ile wolac za taka tacke o serwisie nie wspomne wiec zrob haczyk ja zrobilem z igly od strzykawki i sie udalo probuj powinno sie udac 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi