Skocz do zawartości
bystronski95

LG G6 Uszkodzone podzespoły - pytania, koszty wymiany i kupna. Temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie próbowałem igłą od strzykawki tylko bez zaginania ale nawet nie drgnęło :( zablokowało się tam na amen.

Wysłane z mojego Lenovo TB-8504X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też kilka dni temu oddałem telefon do serwisu (Katowice) między innymi z powodu uszkodzonej tacki sim, nie można było jej wyciągnąć, blokowała się w pewnym momencie. Jak się okazało pękła, nie wiem jakim cudem skoro tel nosze w grubym casie spiegena, za wymiane zapłaciłem 45zł, mimo że na tel mam jeszcze ok 6miesiecy gwarancji to i tak uznano że to usterka z mojej winy (kpina), ale nie bede sie kopać z koniem.

Dodatkowo wymienili mi moduł wyświetlacza (powidoki + jaśniejsza plama) razem z ramką, oraz plecki wraz ze szkiełkiem aparatu i to już w ramach gwaranji, chodź o plecki musialem sie troche "wykłucić" bo po sklejeniu tel., serwisant spierniczył robote i na krawędziach szkła porysował, w moim przypadku srebrny lakier i niezbyt to wyglądało. W każdym razie mam teraz telefon od zewnątrz w 100% zregenerowany, także jest git i za wszystko wyszło mnie 45zł ?

Ogólnie moge polecić ten serwis w Katowicach, przynajmniej w porządku ludzie i można się dogadać.

Edytowane przez zipek_dg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tymi tackami to jakaś wada w projekcie albo materiale. Mi też pękła, ale udało mi się wydłubac samemu i skleić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się niestety nie udało, wysuwała się ok 5mm i dalej nie szło, a że tel na gwarancji to wolałem nie ryzykować poważniejszej usterki np poprzez uszkodzenie pinów slotów sim/sd.

Aczkolwiek pytałem się w jaki sposób mogłem złamać tacke skoro cały czas jest w środku poprawnie wsunięta, nie umieli się do tego odnieść a ja o 45zł nie będe się sądzić.

A tak z innej beczki, to pewnie każdy użytkownik zdążył zauważyć i chyba troche przyzwyczaić sie do co najmniej kilku "wad fabrycznych" w tym modelu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, kolejny raz korzystałem z serwisu w Mławie i kolejny raz jestem z niego bardzo zadowolony. Miałem problem z gniazdem ładowania, które już nie trzymało kabla przez co też nie chciał się ładować. Przy wyciąganiu tacki sim pękła ( jak widać standard) dorzuciłem ją do paczki i opisałem temat. Telefon wysłany w piatek a wrócił dziś. Wymieniona płyta główna ze złączem ładowania + nowa tacka sim. Wszystko wykonane bezpłatnie. 
    Zastanawia mnie jedynie kwestia szczelności telefonu, był przecież rozklejany a tył został ten sam.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xeffis
    Napisano (edytowane)

Witam ;)

Sprawa wygląda tak. Dziś urządzenie upadło mi na płytki z ponad metra w rezultacie doszło do pęknięcia szkła ekranu. Dotyk jest w porządku.

Kwestia jest taka że było naklejone szkło hartowane oraz założone etui + rzekomo g6 posiada wojskowy certyfikat

Domyślam się ze mimo wszystko gwarancja tego nie uzna?

Ewentualnie ile kosztuje naprawa w serwisie LG? Naprawa w jakimkolwiek serwisie pewnie równa się utrata gwarancji?

Pozdrowionka :D

Spoiler

f23a075fad8ca0d44c529585aaa0c78f.jpg8c0812af7ec1d5493b1ae902612ac2dc.jpgfe0b5e4faad8ecbb140af5bd5be48af4.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez srbastek
    Dodano spoiler dla lepszej czytelności postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://download.lge.pl/Cennik_napraw_odplatnych_LG.pdf&ved=2ahUKEwjGnubozZPgAhUOpIsKHZKYA2cQFjAAegQIBBAB&usg=AOvVaw0Wr72qLvJ_F0rvKv9JWQ8s

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

520 zł ekran plus ewentualny serwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xeffis

To "elegancka" cena :D nie wiem co z tym zrobic :\
    Mam go od 3 miesiecy szkoda stracic gwarancje a 500zl to za duzo...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung za s8 plus ekran jedyne 1027 co narzekasz:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem, to jeśli naprawiasz urządzenie w autoryzowanym serwisie, a serwis nie wykryje żadnych pozostałych usterek, to gwarancja pozostaje aktualna.

Ale oczywiście mogę się mylić, takie informacje bardziej ukrywają, niż pokazują. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi