Skocz do zawartości
kunek

Blokada kradzieżowa w Androidzie. Kilka pytań przed przywróceniem ustawień fabrycznych.

Rekomendowane odpowiedzi

WuZiMu

1. Tak, będziesz musiał.

2. Jeśli usuniesz konta przed resetem system zapyta czy chcesz się zalogować na istniejące konto / utworzyć nowe. Możesz to pominąć i logować się później. Jeśli ich nie usuniesz, będziesz musiał podać dane do konta które było podpięte pod telefon. Tego pominąć się nie da.

3. Patrz punkt nr 2.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunek

Dziękuje bardzo za odpowiedz. Dokładnie o to mi chodziło by zrobić to w jak najbezpieczniejszy sposób i zalogować się na swoje konto Google już po pierwszej konfiguracji, niż by mieć jakieś problemy z zalogowaniem się na konto Google. A dość się naczytałem o problemach użytkowników w sieci bo mieli problemy z zalogowaniem się na konto Google po przywróceniu ustawień fabrycznych.

Mam jeszcze 3 pytania.

1. Czyli jeżeli usunę z ustawień telefonu wszystkie konta jakie mam włącznie z kontami Google, logowanie będzie nie obowiązkowe? I będzie można je pominąć, tak jak to było jeszcze przed Androidem 5.1?

2. Jeżeli tak zrobię i przywrócę ustawienia fabryczne z poziomu ustawień telefonu, to telefon będzie taki jakbym go dopiero co wyciągnął z pudełka i uruchomił oraz przechodził przez pierwszą konfigurację.?  Podkreślam że posiadam LG X Power K 220 Android 6.0.1.

3. Czy to jest sprawdzony i przetestowany sposób na Androidzie 6.?

Wolę się wcześniej o wszystkie szczegóły upewnić.?

Bardzo proszę o odpowiedz. Jeśli można to na każde pytanie osobno. Bardzo dziękuje, i czekam na odpowiedz.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WuZiMu

3x Tak.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunek

Przepraszam że dopiero teraz od pisuję.

Chciałbym podsumować. Bo na jutro zaplanowałem sobie wolny czas by przywrócić ustawienia fabryczne telefonu.:rolleyes:

1. To najpierw muszę usunąć wszystkie konta z telefonu,  i od razu przywrócić ustawienia fabryczne z poziomu telefonu.?

2. Jeżeli usunę wcześniej wszystkie konta to blokada antykradzieżowa nie zadziała i nie będzie wymagane logowania się do konta Google czy LG.? I będę normalnie mógł pominąć lub zalogować się od razu na swoje konta tak jak bym włączył dopiero co kupiony telefon.?

3. To mogę śmiało i spokojnie przywracać ustawienia fabryczne bez obaw o żadne zabezpieczenia.?

Bardzo proszę o odpowiedz?.

Dziękuje:smug: i czekam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@kunek

Już druga strona Twoich pytań, na które kilka razy dostałeś odpowiedź. Jeśli nie umiesz poukładać tego procesu w głowie po kilkukrotnych zapewnieniach to musisz próbować na żywca ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunek

Mam tutaj konto od paru lat. I ostatnimi miesiącami bardzo rzadko tutaj wchodzę bo userzy czepiali się mnie głównie za prostotę pytań, za kulturę, i za to że jestem laikiem w tej dziedzinie, przez co było mi bardzo przykro:(, i dlatego zawsze grzecznie proszę o pomoc bo mi się należy. A  chciałem się tylko upewnić.

1. To jeszcze mam jedno pytanie czy wasze rady które mi doradziliście zadziały by wobec tego problemu.? 

Bardzo proszę o odpowiedz.?

Edytowane przez kunek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@up

Szczęście, że nie szykujesz się do ślubu i nocy poslubnej. Nie jestem pewien czy związek zostałby skonsumowany za życia małżonków.

Odowiedzi udzielone tutaj nie mogłyby pomóc we wspomnianych wątkach - czasu cofnąć się nie da.

• haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunek

To pierwsze zdanie kolegi wyżej było kierowane w moją osobę? Bo jeśli tak to przykro mi:( ,zawsze na tym forum się mnie czepiano.

Forum jest od tego by sobie pomagać na wzajem a nie czepiać się o wszystko.

Ja przymierzam się do ustawień fabrycznych , lecz jestem bardzo zabiegany i nie zawsze mam czas a poza tym to ciężko ćwiczę na co dzień.

Mam pytanie w związku z powyższą odpowiedzią.?

1..A dlaczego nie mogłyby pomóc jeśli można wiedzieć? Zdaje się że problem był podobny do mojego? I  też użytkownik nie mógł się zalogować do swojego konta Google przez blokadę antykradzieżową o którą też ja pytałem , a tamten problem dotyczył Androida 5.1 w którym właśnie ta blokada została wprowadzona.?

A gdyby ten ktoś usunął konta przed Hard resetem to ominął by go problem.?

Bardzo proszę o odpowiedz.?

Edytowane przez kunek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    14 minut temu, kunek napisał:

...gdyby ten ktoś usunął konta przed Hard resetem to ominął by go problem.?

Właśnie to pytanie zadajesz po raz *krotny.

Otrzymujesz odpowiedź po raz *krotny:

TAK.

dodana zawartość

Ps.

Rozumiesz pojęcia "przed, po, cofnąć czas"?

dodana zawartość

Ps2.

Jeśli już jesteś taki u...dociekliwy to przynajmniej zadawaj pytania, na które wystarczy odpowiedź tak/nie.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunek

W

dodana zawartość

Cóż tylko chciałem się upewnić. Ale widać nie których boli moja prostota pytań. Ale przyczepić się zawsze trzeba.

I tak zaglądam tu rzadko bo nie mam czasu , a więc pozdrawiam. I życzę więcej uprzejmości , wyrozumiałości, oraz zrozumienia do użytkowników, a zwłaszcza laików:rolleyes:

Edytowane przez kunek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi