Skocz do zawartości
kunek

Blokada kradzieżowa w Androidzie. Kilka pytań przed przywróceniem ustawień fabrycznych.

Rekomendowane odpowiedzi

kunek

Bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedz.:rolleyes::rolleyes:

Też o tym myślałem by telefon konfigurować na nowo.

Tak zawsze wszystko synchronizuję z kontami Google głównie kontakty.

A mam jeszcze jedno pytanie.?

1. Czy mogę te najpotrzebniejsze dane takie jak kontakty. notatki. wiadomości SMS. ważne dla mnie przywrócić z kopii zapasowej LG Backup.? W nich nie powinno być żadnych błędów, a takową kopie utworzyłem.?

Bardzo proszę o pomoc i odpowiedz.?

Dziękuje i pozdrawiam, i czekam.?

Ps. Co kolega ma dokładnie na myśli pisząc. Dysk, maila, zdjęcia, kontakty, oraz, Przy okazji nie będziesz miał burdelu w plikach, jak to przeważnie ma miejsce po dłuższym czasie używania telefonu. ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

LG Backup działa tylko na telefonach LG, więc tylko na te telefony przywrócisz Backup.

Koledze zapewne chodziło o to, że jeśli konfigurujesz jako nowe urządzenie, to nie przywraca aplikacji. Będziesz wtedy musiał sam je zainstalować, a reszta czyli GMail, kontakty itd przywrócą się same.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunek

Tak jak w okienku mam podane. Posiadam telefon LG X Power K 220 w wbudowaną aplikacją LG Backup.

1. Przed przywróceniem ustawień fabrycznych wykonałem kopie zapasową za pomocą właśnie tej aplikacji. I teraz chciałbym zapytać na przyszłość czy mogę spokojnie z tej aplikacji przywracać kopie zapasowe najpotrzebniejszych danych? Takich jak wiadomości SMS które są dla mnie ważne. notatek kontaktów telefon, z wykluczeniem kopi zapasowych ustawień telefonu i tapet, bo te mogą mogą zawierać jakieś błędy. bo kopie zapasową zrobiłem jedyny raz odkąd posiadam, swój telefon, przed przywróceniem ustawień fabrycznych,

A no tak teraz zajarzyłem racja, aplikację muszę zainstalować sobie sam. a reszta się przywróci z kopii Google jeżeli takową ma się włączoną.

Bardzo proszę o pomoc i odpowiedz. Czekam i dziękuję:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio
    8 godzin temu, kunek napisał:

1. Przed przywróceniem ustawień fabrycznych wykonałem kopie zapasową za pomocą właśnie tej aplikacji. I teraz chciałbym zapytać na przyszłość czy mogę spokojnie z tej aplikacji przywracać kopie zapasowe najpotrzebniejszych danych? Takich jak wiadomości SMS które są dla mnie ważne. notatek kontaktów telefon, z wykluczeniem kopi zapasowych ustawień telefonu i tapet, bo te mogą mogą zawierać jakieś błędy. bo kopie zapasową zrobiłem jedyny raz odkąd posiadam, swój telefon, przed przywróceniem ustawień fabrycznych

Odpowiedź brzmi: Tak

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunek

To w takim razie bardzo dziękuję za wszelaką. jak i każdą  pomoc i odpowiedz.:rolleyes:

Na przyszłość będę już wiedział.:smug:

Dziękuję i pozdrawiam.:smug::rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi