Skocz do zawartości
hawli

Klawiatura na bluetooth do WF

Rekomendowane odpowiedzi

hawli

znalazłem takie klawiaturki, napisane ze działają ze wszystkim co ma android, ale wiadomo że sprzedawcy pisza co chcą... rozumiem że do takiej klawiatury trzeba mieć specjalna aplikacje?

SKŁADANA KLAWIATURA BLUETOOTH IPAD IPHONE PS3 INNE (1908802619) - Aukcje internetowe Allegro

Klawiatura Bluetooth BT do iPad, Android + futerał (1933945962) - Aukcje internetowe Allegro

co o tym powiecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Uzywana odpada nie wiadomo jakie ma wady kazdy ukrywa, z kolei nowa bez jaj !! 139 zł to bym chyba musial wysylac 50 smsów dziennie żeby mi sie zwróciła. To ja juz wole dyktowac swojej Swype która bardzo rzadko mi sie myli a mam ja za darmo. wiec chyba wybór jest jeden ?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

maximax jak gosc ma kase niech kupi niech kupi Magic Cube laczy sie ze smartfonem, tabletem przez bluetooth i male pudełeczko rzuca na dowolna powierzchnie wirtualna klawiature ktora pracuje jak normalna trzeba sie tylko przyzwyczaic. Producentem Magic Cube jest firma Celluon a orientacyjna cena urządzenia to około 500 zł. Dla kasiastych maniaków pisania smsów idealna rzecz ;) . Ja i tak wole dyktować swojemu Swype.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hawli

panowie no i kupiłem tę Klawiatura Bluetooth BT do iPad, Android + futerał (1933945962) - Aukcje internetowe Allegro i nie działa...

telefon ją wykrywa, i paruje. w wykrytych urzadzeniach w ustawieniach bluetooth mam "Sparowana. Rozłączona." i dioda w klawiaturze nie przestaje migać.

Próbowałem używać róznych programów ( BlueKeyboard JP, BlueInput, KeyPro), ale w żadnym nie działa i objawy sa podobne. Wykrywają klawiature ale nie mogą się połączyć.

Komunikat z BlueInput "failed to connect to Bluetooth Keyboard".

Może to że mam roota coś zmienia?

Sprzedawca zapewnia ze z jego tabletem na androidzie działała i wierzę mu, bo zgodził się na zwrot jeśli mi się nie uda jej odpalić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi