Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Edi999

8.0 Oreo - bugi i niedoróbki

Rekomendowane odpowiedzi

Edi999

Temat na temat znanych niedoróbek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

1. Nie potrafię w tym androidzie znaleźć opcji ustawienia ekranu głównego. Wie ktoś jak to można zrobić ?

Czy jest to po prostu niedoróbka i takiej opcji nie ma ?

2. Kolejna sprawa to ciągłe powiadomienie od "System Android" o tym, że jakaś aplikacja działa w tle (w moim przypadku antywirus). Nie da się tego wyłączyć, ewentualnie tylko ukryć na max 2 godziny. Dodałem nawet aplikacje antywirusa do wyjątków, ale to też nic nie pomogło. Gdyby ktoś znał sposób na wyłączenie to proszę o pomoc.

Edytowane przez kwas106

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bapka

podbijam pytanie kolegi kwas106 ptk.2. Udało się komuś wyłączyć to powiadomienie na dłużej niż 2h?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. po aktualizacji androida w moim xperia xz powstał problem z przyciskiem od regulacji głośności. działa tylko po reinicjacji telefonu, ale przez krótki czas. z góry dziękuję q

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zyga00

Ja nie wiem kto to testuje...

Po aktualizacji Pixela do 8.1 przy podłączonych słuchawkach bluetooth w momencie połączenia przychodzącego nie wyświetla mi nic na ekranie. Słyszę tylko dzwonek.

Ktoś pomoże czy nie ma szans?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam poważny problem z nieodebranymi połączeniami, a dokładnie ich brakiem. Nieodebrane połączenie pokazuję się tylko na 1 sekundę zaraz po połączeniu, a później znika. Efekt tego jest taki, że jak mnie nie ma przy telefonie to muszę za każdym razem wejść w spis połączeń i zobaczyć czy ktoś nie dzwonił. Ma ktoś podobny problem albo zna rozwiązanie tego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Dnia 22.12.2017 o 23:50, kwas106 napisał:

Mam poważny problem z nieodebranymi połączeniami, a dokładnie ich brakiem. Nieodebrane połączenie pokazuję się tylko na 1 sekundę zaraz po połączeniu, a później znika. Efekt tego jest taki, że jak mnie nie ma przy telefonie to muszę za każdym razem wejść w spis połączeń i zobaczyć czy ktoś nie dzwonił. Ma ktoś podobny problem albo zna rozwiązanie tego ?

spróbuj wyczyścić dane aplikacji telefon

dodana zawartość

Dnia 3.11.2017 o 12:03, kwas106 napisał:

Witam.

1. Nie potrafię w tym androidzie znaleźć opcji ustawienia ekranu głównego. Wie ktoś jak to można zrobić ?

Czy jest to po prostu niedoróbka i takiej opcji nie ma ?

2. Kolejna sprawa to ciągłe powiadomienie od "System Android" o tym, że jakaś aplikacja działa w tle (w moim przypadku antywirus). Nie da się tego wyłączyć, ewentualnie tylko ukryć na max 2 godziny. Dodałem nawet aplikacje antywirusa do wyjątków, ale to też nic nie pomogło. Gdyby ktoś znał sposób na wyłączenie to proszę o pomoc.

Dnia 26.11.2017 o 21:13, bapka napisał:

podbijam pytanie kolegi kwas106 ptk.2. Udało się komuś wyłączyć to powiadomienie na dłużej niż 2h?

Jak przesuniesz powiadomienie w bok to pojawia się ikona trybiku? Tam nie ma możliwości zmiany ważności na niską?

Edytowane przez Shinneko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Dnia 2.01.2018 o 10:55, Shinneko napisał:

spróbuj wyczyścić dane aplikacji telefon

dodana zawartość

Jak przesuniesz powiadomienie w bok to pojawia się ikona trybiku? Tam nie ma możliwości zmiany ważności na niską?

Mam ten sam problem i nie ma możliwości zmiany ważności - nie ma w ogóle czegoś takiego. Teoretycznie są suwaki i przy działaniu aplikacji w tle (po kliknięciu) można powiadomienia odznaczyć, ale są one systemowo zaznaczone oryginalnie (nie wiem jak to wyjaśnić) i to odznaczenie nic nie daje. 

dodana zawartość

Dodatkowo - na ekranie blokady wyświetla się całe powiadomienie, łącznie z opcjami typu: odpowiedz, zarchiwizuj. Czy da się to jakoś usunąć?

Oraz wraz z oreo zainstalował mi się Launcher3, którego nie da się usunąć, a który zżera baterię. Czy da się coś z tym zrobić?

Edytowane przez Monika Kicun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500
    Napisano (edytowane)

Jaki masz telefon? Mogę tylko powiedzieć, że żaden z powyższych problemów nie występuje na emulatorze, gdzie mam 100% czystego Androida 8.1, ani na żadnym custom romie Oreo na mój telefon.

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.