Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Edi999

8.0 Oreo - bugi i niedoróbki

Rekomendowane odpowiedzi

W moim s8 po aktualizacji do oreo rowniez przestala mi sie pokazywac ilosc nieodebranych polaczen na ikonie telefon. Wiecie jak to naprawic???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie chyba Samsung tym razem zawalił sprawę z tyn Androidem 8 widgety nie działają i godzina na nich się nie aktualizuje, cały czas mam wczorajszą godzinę.

Ktoś to zauważył?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mik711

A u mnie z kolei po aktualizacji (Note8) powiadomienia są w cały świat - np. nie ma możliwości zmienić priorytetu powiadomień Whatsapp tak, by nie pokazywał się podgląd - co by nie ustawił, zawsze po nadejściu nowej wiadomości, pokazuje podgląd i powiadomienie w trybie pilnym wyskakuje.  Przekopałem internety trochę i jak widać, to stary problem, nie tylko u Samsunga..  Jedyna możliwość to zablokować powiadomienia w ogóle.   No i dioda LED też miga sobie kiedy chce i przy aplikacjach, przy których chce.  Myślę  czy nie wrócić do 7.1.1 - przynajmniej był porządek, bo żadnych rewolucji (jak dla mnie), poza tymi niedoróbkami, 8 nie wnosi..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważajcie na aktualizację "POLKOMTEL.PL 8.0.0.2(CT)" w Huawei P Smart, gdyż co chwila zacina się telefon.

Wróciłem do początkowej wersji EMUI "FIG-LX1 8.0.0.138 (C432)" i nie ma żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

Witam serdecznie gdzie jest ikonka na belce od NFC? W 8 bo u mnie jej CH ba nie ma :( na dole też nie ma screenu

Wysłane z mojego moto g(6) przy użyciu Tapatalka

43e271986dbb501c5c4c389efcc85f67.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na Samsungu S7 Edge po aktualizacji i przywróceniu tel do ustawien fabrycznych nie mogę w pełni korzystać z klawiatury Gboard, tzn. na języku polskim nie działa tzw. swype, czyli pisanie gestami oraz podpowiedzi wyrazów. Na didatkowym języku np. angielski USA działa to OK. Macie też tak na innych telefonach z Oreo?

Wiecie jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi