Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Edi999

8.0 Oreo - bugi i niedoróbki

Rekomendowane odpowiedzi

_tommy_

Serio tylko trzy są? A jak przesuniesz palcem w lewo lilub w prawo? Widać 3 kropki, być może panel z guzikami jest obrotowy. Sprawdzałeś?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq
    Serio tylko trzy są? A jak przesuniesz palcem w lewo lilub w prawo? Widać 3 kropki, być może panel z guzikami jest obrotowy. Sprawdzałeś?

Sprawdzałem widocznie producent zapomniał dać ikonkę

Wytaptane z mojej motki g(6)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

To sprawdź czy masz w ogóle NFC w ustawieniach i ewentualnie jak jest opcja to dodaj widget do któregoś z ekranów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

Jest bo dokonuje płatności a w ustawieniach nie ma wigetu NFC ,tylko wchodzę na piechotę i uruchamiam NFC

Wytaptane z mojej motki g(6)

dodana zawartość

@_tommy_

udało mi się wprowadzić funkcjonalność taka jak chciałem opis pod tym Linkiem   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam dziwny problem piszę tu bo bo na bazie 8.1 są te coustomromy, które instalowałem.Testowałem dwa DU12.3 i dotOS(ten na 8.1).Ogólnie byłyby spoko gdyby...no właśnie.Sklep Play wogóle nie znajduje licencji kupionych przeze mnie apek MXplayerPro,klucz do Link2SD itd...są to u mnie kluczowe apki,bez których ani rusz.O ile MX mogę spiracić,o tyle Link2Sd już nie.A potrzebuje ten program bo mam dwie partycje na sd.Teraz wróciłem do kopii z TWRP DU(na 6.0.1)tu jest spoko.Problem nie występuje,ale co to może?Ktoś?Coś?

Wysłane z mojego Wileyfox Swift przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

@DarkStar666

To był błąd Google Play. Zaczekaj trochę i powinien się sklep zaktualizować, lub ściągnij najnowsze Gapps'y

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ktoś wie jak cofnąć aktualizację do starego androida.

Na starym androidzie miałem dostęp do wszystkich plików na komórce a na nowym nie mam dostępu do plików prawie wcale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. U mnie po zablokowaniu ekranu notorycznie pojawia się ikonka LTE na pasku powiadomień. Jednak internet raczej nie działa bo wiadomości na messengerze w tym czasie nie przychodzą. W momencie odblokowania telefonu ikonka od razu znika. Czym to jest spowodowane? Wie ktoś jak się tego pozbyć? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

Temat tyczył się zgłaszanych bugów Androida, a nie problemów i prośby o ich rozwiązanie. Od tego są działy różnych telefonów, których tyczy się problem. W związku z zaistniałą sytuacją jaką rozwija się w tym temacie zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.