Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

piotrzet23

Sony Xperia XZ1- Dyskusja na luzie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tego nie powiedziałem. Ale moim zdaniem gdy w lutym/marcu po targach w Barcelonie wyjdą urządzenia już z innym wyglądem niż omnibalance, to XZ1 w pół roku strasznie się postarzeje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy tak narzekają na te ramki a prawda jest taka że Iphone dalej ma i nikt na to uwagi nie zwraca i problemu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    19 godzin temu, kefir001 napisał:

czyli jednym słowem lepiej się wstrzymać z jego zakupem ? kurcze to już sam nie wiem, sam myślałem nad zakupem xz1 lub xz premium

ale teraz to juz nie wiem co robić

To zależy czego oczekujesz od telefonu. Jeżeli chcesz żeby ładnie wyglądał i robił fajne fotki to raczej odradzam XZ1 jako jej właściciel. Jeżeli chcesz mieć solidny dual sim to polecam, nie ma w tej kategorii dużego wyboru chyba że chcesz szklane Note 8 lub U11. Jeżeli kręci Cię Super Slow Motion to wypróbuj w sklepie przed zakupem.. Dodatkowo po 2 dniach używania stwierdzam że bateria też szału nie robi. Korzystałem wcześniej z Samsunga J5 (2017) z baterią 3000mAh i było dużo lepiej (przy czym ponownie to opinia osoby korzystającej z dual sim). Co do ramek to kwestia indywidualna ale gorąco polecam obejrzeć go na wystawie i poużywać zamiast brać w ciemno żeby wiedzieć czy się akceptuje taką a nie inną konstrukcję.

Edytowane przez KrzakalD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raf11

Tak czy siak soniak jest spoko ma ten fajny klik (dzwiek dotyku i szybkosc dzialania) ze przyjemnie sie z nim obcuje ? jak by nie te ramy i ta kanciastosc... ? (swoja droga czy te skosnokie nie widza roznicy miedzy kantem (co nieprzyjemnie wrzyna sie w reke) a oblym ksztaltem (gdzie przyjemnie lezy w dloni) !!! To taki wybor miedzy sercem a rozumem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@somebody101

Ja napisałem ogólnie a nie tylko o tym forum 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

Dla mnie ramki nie są wadą. Wygląd Sony XZ1 jest w dalszym ciągu świetny mimo, że innych razi zagospodarowanie przestrzeni. Niech każdy sobie kupuje co chce i co mu się podoba. Porównanie słuchawek do iphone jest jak najbardziej celne. Można rozmawiać o iphone w kontekście androida. Nie trafiona uwaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    serim

Jakieś sluchawki dodaja do zestawów sprzedażowych, nie chodzi mi o słuchawki które są dodawane do preorderów

Z3compact + tapatalk wi aj pi beta + fleksy= ten post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    serim

@up no nie koniecznie bo są różne ja dostałem mh-750, kolega dostał jakieś do uszne nisko półkowe.
    Do tego samego modelu telefonu
    dlatego chcę wiedzieć jaki model

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    serim

Tu jest sim hybrydowy czy zwykły slot oddzielny na sim oddzielny na sd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.