Skocz do zawartości
Troian

P8 Lite nie działają podłączone na bluetooth pady klawiatury i myszki

Rekomendowane odpowiedzi

Troian

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z moim P8 Lite, mianowicie po mimo podłączenia do urządzenia za pomocą bluetooth pada, czy klawiatury urządzenia nie działają, w panelu bluetooth widzę że urządzenie jest podłączone i nawet jest ustawione jako urządzenie wejścia jednak żaden klawisz nie działa, próbowałem restartować telefon do ustawień fabrycznych 2 razy, instalować jakieś dziwaczne aplikację i nic. Ciekawe jest to że problem występuje tylko z klawiaturami i padami bo np radio na bluetooth które mam w samochodzie działa z telefonem bez problemu, tak samo przesyłanie plików. O ile nie działająca klawiatura mi nie przeszkadza to o tyle problemy z padem już tak. Pad z którego korzystam to Modecom Volcano Flare i sam pad działa na 100% gdyż z 2 innymi telefonami, i 2 komputerami łączy się bez problemowo od razu rozpoznają go jako gamepada i mogę sterować telefonem oraz grać. Jeżeli ktoś spotkał się z czymś podobnym to bardzo proszę o pomoc gdyż wujek google nie bardzo był mi w stanie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj

Czy znalazles jakies rozwiazanie? Mam dokladnie ten sam problem z kontrolerem Ipega. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Troian

Niestety nie znalazłem rozwiązania problemu, dałem sobie z tym spokój.

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających. Używamy @up lub opcji Wspomnij (@ obok nazwy użytkownika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dawno nie uzywalem pada i ostatnio chcialem go odpalic. Okazalo sie ze mam to samo. Skojarzylem to z upgradem softu i okazalo sie ze w sysyemie brakuje kilku plikow, cos jakby biblioteki do obslugi pada. Czy w Waszych przypadka soft byl aktualizowany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@Grzegorz Koc Jaki to pad?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi