Skocz do zawartości
kubulwg

Czy to oryginalna bateria do A5 2016?

Rekomendowane odpowiedzi

kubulwg

Muszę kupić nową baterię do mojej A5 bo trzyma max 4.5h wlaczonego ekranu przy normalnym użytkowaniu. Nie pomogło wgranie na czysto softu 2 razy, telefon kupiłem używany z Playa, nadal ma gwarancję ale mam pękniętą klapkę baterii i mam 2 wyjścia albo kupię baterię i wymienię na własną reke albo kupię nową klapkę i wyśle na gwarancję bo żadnych śladów grzebania raczej nie będzie, jedynie problem z innym imei na klapce. Czy serwis zwraca na to uwagę? Czy ta bateria będzie dobra? http://allegro.pl/showitem/description/6656451884.html jest napisane że oryginalna, 12 miesięcy gwarancji i do wyboru paragon lub faktura ale nie wiadomo czy vat czy marża

Edytowane przez kubulwg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sondejm

A z jakimi aplikacjami masz SOT 4,5h? Fejsik, messenger, dane gsm czy wi-fi, jaka jasność ekranu? Jaki zasięg sieci GSM/LTE?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

Na przykład wynik z dzisiaj, 1g 52m sotu, jest 34% baterii, muzyki słucham od 10 minut, fb i instagram tylko kilka sek (potem usunięte z ost. Aplikacji), Messenger 10 min i to samo co wyżej, żadnych gier, 70% wifi 30% lte i Full jasność cały czas. Kupiłem ten telefon z myślą o super baterii bo z tego co piszą na forum to na spokojnie 5h sotu przy graniu a ja nawet nie mam tyle przy oglądaniu neta

Spoiler

Screenshot_20170902-225738.png

Spoiler

Screenshot_20170902-225807.png

Spoiler

Screenshot_20170902-225814.png

Spoiler

Screenshot_20170902-225827.png

Edytowane przez Artur35
    Grafikę, zdjęcia i filmy, umieszczamy w spoilerze (pkt. 4.11 Regulaminu). Tu jest poradnik jak to zrobić, http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sondejm

Messenger i fejsik uninstal zrób i sprawdź wtedy. Przeżyjesz kilka dni bez nich, lepiej przez przeglądarkę kilka dni poużywaj lub lite zainstaluj. Wtedy napisz czy lepiej, one w tle drenują aku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

Wiem że przeżyję ale nie w tym leży problem, ponieważ jak go kupiłem to też używałem bez tych aplikacji i było tak samo. Co do zasięgu to na danych bylo cały czas lte przeważnie 4-5 kresek. Poprawiłem błędy w 1 poście 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sondejm

Wątpię że komuś z fejsikiem i Messengerem wytrzymuje 6 godzin Sot przy 16 godzinach czuwania. Jeśli twoja bateria nie ma wybrzuszeń nie jest spuchnięta to pewnie niewiele pomoże jej wymiana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

Nie wiem czy bateria jest uszkodzona, bo przecież nie widzę jak jest pod szkłem. Wracając do tematu to czekam, aż ktoś się wypowie czy ta bateria jest oryginalna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi