Skocz do zawartości
Linkyop

A5 (2017) | Dyskusja na temat Android'a 8.0 Oreo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Sumek95 napisał:

A one się przypadkiem nie aktualizują za pośrednictwem Galaxy Apps? Swoją drogą szkoda, że nie dostaliśmy Samsung Experience 9.5 i Oreo 8.1 tak jak J5 2017 w zeszłym tygodniu... 

W Galaxy Apps  mam wyłączona opcje automatycznej aktualizacji,programy te co wymieniłem zaktualizowały mi się wraz z OTA nowym buildem bez uczestnictwa Galaxy Apps .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy ktoś z Was  ma po ostatniej aktualizacji problem z samsung health? u mnie średnio 2 razy w ciągu doby wywala błąd, że wg nowej polityki s health nie działa na zrootowanym urządzeniu. Nie mam roota wiec nie wiem o co chodzi, po restarcie wszytsko wraca do normy, jest to irytujące ponieważ powiadomienie wyskakuje co 10 sekund podczas używania telefonu, i tak w kółko aż do restartu. wipe zrobione, dodam screena jak mi nów wyskoczy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiły się łatki bezpieczeństwa dla XEO z 1 września. Są już od jakiegoś czasu, jednak dopiero wczoraj telefon je znalazł. Oprócz wspomnianych łatek nie zauważyłem niczego nowego. 🙂

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

Na moim Samsung A5 2017 cały czas czekam na tą aktualizację do systemu Android Oreo. Jak na razie posiadam wersję systemu 8.0.0. Czy to już jest wersja Oreo, o której tak głośno było w ostatnim czasie ? Czy to już android PI ? bo już sam nie wiem. Czy ktoś może mi to wyjaśnić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom Na XEO Oreo jest od maja, a na 9.0 (Pie) raczej bym się nie nastawiał w tym modelu. W pozostałych brandach Oreo wszedł późnym majem lub pod koniec czerwca + po przynajmniej 2 update'y dla 8.0. I tak 8.0.0 to Oreo.

Edytowane przez radoslawik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

@radoslawik  powiedz mi proszę, czy takie coś jak: de.butterflyeffected.redskull_26910.inputmethod to co to takiego jest ? i czy to jest potrzebne ? bo mam tego bardzo dużo w telefonie i nie wiem po co jest. Jest to wersja tego v1.0 . Zostało zainstalowane Jun 13.2018. Czy coś mi doradzić w tej sprawie ? czy mogę to wszystko usunąć ?

111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

I nikt nie wie ? nikt nie jest w stanie mi pomóc ???

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artoor

Darom, czasem warto wyjść poza obszar forum i wpisać pewną frazę, bądź jej część w google'a - ja tak zrobiłem i z tego co widzę, to o co pytasz to są (bardzo prawdopodobnie) pliki związane z jakimś motywem Samsunga. Osobiście bym nie usuwał...

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z aktualizacją oprogramowania bo gdy chce zrobić aktualizację to po kliknięciu aktualizacji ręcznie telefon nie reaguje czy ktoś wie dlaczego i jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom Tak jak kolega @artoor prawi, coś powiązanego z motywami, miejsca nie zajmuje, a bezpieczniej zostawić. I tak dla wiadomości to nie każdy siedzi 24/7 dzień w dzień na forum, nieraz można uzupełnić wiedzę w innych miejscach. 😉

@hary140 A próbowałeś wyszukać aktualizację raz jeszcze? Możesz jeszcze zaktualizować SmartSwitch'em na PC przez kabelek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi