Skocz do zawartości
Linkyop

A5 (2017) | Dyskusja na temat Android'a 8.0 Oreo

Rekomendowane odpowiedzi

Snajpiq

Czy ma ktoś tak w Google Chrome, że w wynikach wyszukiwania jak znajduje się podgląd linku filmu, to potrafi zawiesić przeglądarkę? Przy trybie oszczędznia danych (wyłączony podgląd) działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    loki997
    Czy ma ktoś tak w Google Chrome, że w wynikach wyszukiwania jak znajduje się podgląd linku filmu, to potrafi zawiesić przeglądarkę? Przy trybie oszczędznia danych (wyłączony podgląd) działa normalnie.
    Miałem tak jak piszesz. Od pewnego czasu korzystam z samsungowej przeglądarki i nie ma tego problemu.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topiq

Play postanowił w końcu wydać nową aktualizację A520FXXU7CRK7 z brandem. Może w końcu na brandowanych zadziała VoLTE, która to usługa już od dawna działa na ROMach XEO w Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawki na styczeń 88416f53f67d42f227424387985eac88.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Poprawki na styczeń 88416f53f67d42f227424387985eac88.jpg&key=243333525c7f70ae8b35dc9f4af47fa78950783d3438a66cde015b759161bde2

coś nowego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem ;)
    Podrzucam z żony telefonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    loki997

Tekst jak za kazdym razem kiedy jest jakaś mala aktualizacja, a w sumie to prawie nie widac różnicy w dzialaniu telefonu oprócz krutszego czasu pracy na jednym ładowaniu.
    Dlatego ja juz przestalem aktualizować system wlasnie z tego poziomu.
    Wczesniejszy telefon po pewnej aktualizacji dzialal krócej o 4 godziny mimo takiego samego użytkowania, na serwisie gwarancyjnym stwierdzili ze wszytko jest ok wiec go sprzedałem by sie nie męczyć z dziadem.
    Wchodza nowsze mpdele wiec trzeba jakos namówić klienta na zakup noeego telefonu i tak sie napedza rynek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topiq

Teraz to już tylko pozostały aktualizacje zabezpieczeń więc się nie ma co fajerwerków spodziewać. Ja się ostatnio zdziwiłem, jak dostałem jeszcze jedną aktualizację do A5 2015 we wrześniu 2018. Myślałem, że już dawno zapomnieli o tym telefonie. Na sammobile nadal jeszcze niektóre kraje otrzymują jakieś aktualizacje. Podejrzewam że i tutaj będzie podobnie. 2 duże były. Z ostatnią dla Play żona zyskała VoLTE. XEO ma jeszcze szansę kilka poprawek zabezpieczeń dostać ale na brandy i wsparcie sieci bym nie liczył za bardzo. Chyba, że jakaś jeszcze funkcja wpadnie. Na horyzoncie majaczy Android Q, ledwo Pie się pojawiło i mało kto je posiada. Projekt Treble to chyba tylko w Pixelach i Nokiach. Stara zasada producentów smartfonów "chcesz nowy system kup nowy smartfon" nadal aktualna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten_co

Mnie również znacznie spadł czas baterii... wcześniej półtora dnia Było na luzie, lecz teraz to do wieczora wystarcza ewentualnie trochę na następny dzień. Czyscilem telefon myślałem, że to coś da, ale guzik. Może macie rację, że przez aktualizację. ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    loki997
    Napisano (edytowane)
    W dniu 18.01.2019 o 08:00, topiq napisał:
    Teraz to już tylko pozostały aktualizacje zabezpieczeń więc się nie ma co fajerwerków spodziewać.

Oficjalnie zabezpieczeń ale moim zdaniem jest też obniżanie wydajnosci telefonu i przedewszystkim baterii ktorej nie idzie wymienić jak w starych telefonach.

Edytowane przez GeoHot
    poprawiam formatowanie i usuwam pusty cytat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi