Skocz do zawartości
Linkyop

A5 (2017) | Dyskusja na temat Android'a 8.0 Oreo

Rekomendowane odpowiedzi

loki997

I zmieniło sie coś w używaniu telefonu od tej aktualizacji z poprawkami na 1 stycznia?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakimś cudem wciąż mam androida 7.0. Moje pytanie dla wszystkich którzy już mają oreo. Jest sens aktualizować? Widzę że pomimo upływu czasu, wielu narzeka na spadek czasu pracy na baterii... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciesz się kolego siódmym androidem, bo jak zaktualizujesz do Oreło, to już do Nugata nie powrócisz

Sam siedzę na 7-ce na moim A3 i nie zamierzam robić aktualizacji.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@basstek1 Po "przesiadce" na 8.0 i zauważeniu po wielu dniach użytkowania na zabezpieczeniach z września 2018, że bateria trzyma bardzo dobrze, tzn. nie jakieś tam testy tylko subiektywne odczucia i obserwacje, postanowiłem zostać i nie aktualizować dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że późniejsze aktualizacje powiekszają problem baterii?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
loki997

Aktualizacje poprawiają dzialanie telefonu do pewnego momentu.
Ale jesli na rynek wchodzi nowszy model to moim zdaniem pewnymi aktualizacjami starszy model jest delikatnie "postarzany" by podjąć w koncu ta decyzje i kupic nowszy.
Nie mogą tego zrobić raz a dobrze bo klient zrazi sie do marki i pójdzie do konkurencji, wiec delikatnie po trochu.
Ja nigdy nie aktualizuje telefonu jako pierwszy tylko czekam co ludzie piszą na ten temat.

dodana zawartość

Oczywiscie to co napisałem wyżej to jest tylko i wyłącznie moje zdanie, poparte moimi doswiadczeniami z posiadanych przeróżnych telefonow od średniej półki po flagowce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@basstek1 Niekoniecznie, ale łatwo znaleźć artykuły o celowym spowalnianiu telefonów różnych producentów. A jak jest naprawdę z konkretnym modelem, to już użytkownik odczuwa na własnej skórze.

@loki997 Mam podobne zdanie i wiem jedno na przyszłość: jeżeli przy zakupie przyszłych modeli dowolnego producenta aktualizacje będą poprawiały "rażące" błędy, których naprawę potwierdzą sami użytkownicy (jak czas działania na baterii), wtedy podejmę się konkretnego update'u,  jeżeli będą to poprawki zabezpieczeń lub dodanie naklejek "na mordę" w przednim aparacie to sorry, ale nie. Appki banku/paypala nie używam w telefonie, a od potwierdzania przelewów mam osobny numer/telefon, a jak ktoś chce bezpieczeństwa to na pewno nie używa darmowych wersji antywirusów, bo te jedynie skanują appki zamiast ruchu sieciowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne poprawki 757db57661fcc43a74edfc2990ed76d1.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawki d2aeb8b8f8d50818c02511e8c476778b.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi