Skocz do zawartości
mhus

Telefon wyłączony 5 dni. Po włączeniu brakuje niektórych funkcji telefonu. Jak je przywrócić?

Rekomendowane odpowiedzi

mhus

Witam,

Mam telefon LG G3 z systemem android 6.0. Ostatnio (jakieś 2 mies temu) miałem wyłączony telefon przez ok. 5 dni. Jak go po tym uruchomiłem to poznikało mi trochę funkcji.

- jak rozwijam ten pasek na górze to nie ma tam tego menu ze wszystkimi skrótami typu wi-fi, dane komórkowe itd.

- nie ma latarki (nawet nie mogę włączyć flasha w aparacie, ikonka flasha jest przyciemniona i nie da się jej włączyć)

- Kiedy przytrzymuję przycisk blokady nie są tylko opcje: restart i wyłącz; nie ma opcji tryb samolotowy - wcześniej była

Jakoś z tym żyłem, ale teraz okazało się, że nie mogę nawet:

- Podłączyć telefonu do komputera. Jak podłączam telefon się ładuje, ale nie wyświetlają się opcje połączenia USB. Komputer widzi telefon, ale nie odczytuje z niego żadnych plików. W opcjach telefonu też nigdzie nie ma opcji połączenia USB.

- Włączyć opcji programistycznych. Po przyciskaniu numeru kompilacji nic się nie dzieje.

- Nie mogę tez pobrać żadnych aplikacji z Google Play. Po prostu cały czas wyświetla się: czekam na pobieranie.

- Aplikacje również się nie aktualizują.

Po prostu szału można dostać, nie mogę znaleźć nigdzie, aby ktoś miał podobny problem. 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Edytowane przez Lysolus
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@mhus Podejrzewam, że nawet jeśli jest to do ogarnięcia to jest to bardzo czasochłonne i pracochłonne. Lepiej od razu wykonać Hard Reset albo wgrać oprogramowanie programem LG UP z opcją CSE Flash. Wydaje mi się, że innego rozwiązania nie ma niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi