Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

PLANETA

Jaki tl wybrać w orange?.

Rekomendowane odpowiedzi

PLANETA

@piotrzet23  Podaj linka ,do oferty o której to piszesz ok ?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PLANETA

Nie da się tak zrobić. Ale mogę podać regulaminy i jak tą ofertę znaleźć. Wchodzisz na stronę T-Mobile.pl później sekcja oferta i abonament wybierasz opcję 4 MIESIĄCE ZA 1ZŁ DLA PRZENOSZĄCYCH NUMER i zwiększasz strzałką koło opłaty miesięcznej klikając aby pojawiła się cena 120 później dobierz telefon i szukasz tego samsunga. Obecnie nie mają go na magazynach ale z tego co wiem dostawa ma być koło 21.09 z konkurencyjnego forum. Możesz zadzwonić na infolinię powinii ci zrobić rezerwację ta oferta też jest chyba przez Infolinię. Tu masz  regulamin oferty http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00008/D_007_0015052.pdf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

@piotrzet23 Nic szczególnego tam nie mają i te ceny zaporowe są ,trza coś szukać dalej, ale chyba nie wymyślę już nic innego z tym ?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PLANETA

Skoro ceny masz zaporowe w T-Mobile to w Orange tym bardziej bo mają jeszcze drożej a do tego dają mniej. Ja wiem że ty byś chciał S8 w abo za 100 za 1 zł ale tak się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

@piotrzet23 No tak za 100zł na 3 lata za S8 było by git ale to nie realne, tylko za 135 aż dają . :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PLANETA

Świetna oferta tylko przepłacasz ponad 2000 zł. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

@piotrzet23 No ale też dolicz kwote, abonamentu samego przez 3 lata i z tego bierze sie ta kwota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PLANETA

2000 na 36 miesięcy to 55,6 a taką ofertę bez telefonu to za 20 zł dostaniesz tym bardziej że są lepsze i tańsze oferty które oferują więcej. Nie stać cię żeby zapłacić od razu 1000 zł przykładowo to nie kupuję a nie płacę jak za zboże i tracę 2 razy jeszcze do tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm...albo coś"na kartę",też są atrakcyjne oferty.Autor pisał,że na abo może ok 100 przeznaczyć.Wiec za takie doładowanie dostanie parę groszy,więcej na konto(doładuje elektronicznie jeszcze wiecej Bonusów),i rok ważności konta,a telefon z wolnej sprzedaży....(jak dodasz te 3Lata w Orange w abo to Im zostawiasz na ile telefonów?),oczywiście pisze PROFORMA bo każdy w abo i co ludzie powiedzą jak ktoś ma innaczej,trafiłem?

Wysłane z mojego Wileyfox Swift przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@piotrzet23 podana przez Ciebie oferta z T-Mobile nie jest jakaś szałowa i nie wybija się na tle konkurencji.

@PLANETA wybór operatora? Ten, który ma najlepszy zasięg w okolicy. Telefon to już kwestia gustu. Ja bym wybrał S7 Edge.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi