Skocz do zawartości
PuccaMiss

Techniczne problemy z Samsungiem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam kilka problemów z telefonem którego długo nie używałam. Po naprawie wyświetlacza pojawia się:

1.Lista kontaktów:

Próbując usunąć poprzednie kontakty,które znajdują się na telefonie, naciskam "zaznacz wszystko" i od razu mnie wybija z informacją  typu: "aplikacja wstrzymana" . Pojedyncze można usunąć ale mam z 200 tych kontaktów. Jak pozbyć tego błędu ? 

2. GMAIL

Na telefonie jest mail szkolny, który chyba już nawet nie istnieje. Ze względu ze to było 3 lata temu nie znam nawet hasła. Dlatego wybierając w ustawieniach konto żeby je usunąć od razu wymaga logowania na nie. To jak go usunąć nie logując się ? 

Na dodatek na pasku zadań wywyświetla trójkąt z wykrzyknik, wymaga działania na tym koncie .

3. Wyświetlacz - czas uśpienia. 

Ustawiłam na telefonie blokadę ekranu, jak chce wpisać pin to nie mogę zdarzyć bo zaraz ekran gaśnie. W ustawieniach nie umiem znaleźć związanej z tym opcji. Znalazłam dwie opcję, po jakim czasie ma gasnac ekran w obu ustawilam czas powyżej 10 min. Nic to nie dało. Telefon daje mamie która uczy się dopiero obslugiwac smartfon i naprawdę tego pinu nie potrafi zdarzyć wbić bo po 2 sec gaśnie ekran blokady. Włączyłam opcję w Samsung S4 ze ekran nie gaśnie jak użytkownik patrzy, ale może pobierać dodatkowo baterię. Czy jest inny sposób. 

Proszę o pomoc w tych kwestiach. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ewabem5

1 - przywrócić ustawienia fabryczne

2 - (najlepszy sposób) wgrać ODIN-em nowy system

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi