Skocz do zawartości
acik.milicz

Goclever Quantum 2 500 LITE

Rekomendowane odpowiedzi

No w zasadzie jest w tym wiele prawdy, muszę co jakiś czas odpalać CM LIte, bo zwykły YouTube się potrafi zwiesić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mel
    Napisano (edytowane)
    8 godzin temu, acik.milicz napisał:

Instrukcja jest tak szczegółowa ze jak czytam te pytania to ... no przepraszam ale noż w kieszeni mi sie otwiera i nie chce mi się odpisywać z pełnym szacunkiem chociaz dostaje powiadomienia o kazdym wpisie.

Mnie krew zalewa jak myślę, że miałabym spędzić kolejne godziny na naprawie tego telefonu, a są takie dwa. Byłam naiwna i miałam nadzieję, że w 5 min. się to naprawi dzięki tym plikom.
    Takie rzeczy powinien robić serwis, tym bardziej, że telefon był wielokrotnie wysyłany tam z różnych powodów.

Edytowane przez Mel
    Podeszłam jeszcze raz do tematu i podmieniłam pliki. Teraz już stare Ustawienia nie wróciły i na razie jest dobrze. Internet włączony i cisza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mel

Gdzieś czytałam też, że tego rodzaju adware może być instalowany poprzez zainfekowane sterowniki usb na PC. Ale raczej w przypadku GC Quantum to nie miało miejsca.
    Kupiliśmy jeszcze jeden telefon do firmy, tym razem na Ali i jest to samo. Po prostu ręce opadają. Kuno taniego telefonu to teraz ruletka.

Ogólnie problem jest coraz większy, mam nadzieję, że Unia się tym zajmie dla odmiany, zamiast ustalać dopuszczalną krzywiznę bananów. 

Jeśli chodzi o dwa GC 500 Lite, to udało się je wyczyścić przy twojej pomocy  @acik.milicz  Także dzięki.
    Co nie zmienia faktu, że te telefony są strasznie powolne. W porównaniu do nich to stary Kruger LIVE to takie pendolino (tylko z wifi).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przyspieszyć chyba nie da rady ... ale  nie miałem czasu szukać zastępczych romów. Może jakiś CYANOGENMOD jest szybki :p A co to za telefon Ali ? Może jest jakiś zdrowy rom gdzieś i instrukcja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mel

Homtom. Pewnie w wolnej chwili się nim zajmę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi