Skocz do zawartości
Gość camdell

NOTE 8 - Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

daszek

Wracając jeszcze na chwile do tematu wtyczki i gniazda, to wyglada tak (wideo w linku).

Spoiler

Wybaczcie te pytania, ale to moje urządzenie z takim gniazdem i wydaje mi się, że wtyczka nie powinna mieć takich luzów.

Edytowane przez daszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dejwid.

Wy to już naprawdę, chyba już szukacie problemów na siłę ;) Tak, też mam podobne luzy w s8+ - popatrz sobie do środka gniazka i kabla jaka jest konstrukcja - ona nie jest na taki "chwyt" jak microsd miało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sadek

potwierdzam normalna rzecz że lata :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek

@Dejwid. Wydaje mi się, że aż takich luzów nie powinno być, mam pierwszy raz do czynienia z usb C.
    @Sadek dzięki :) trochę mi ulżyło, ale jeszcze temat podrążę i jutro się przejadę do samsunga.
    Generalnie dobrze by było jak "ten typ tak ma", bo nie chcę telefonu zwracać. I tak się ma mnie patrzyli jak na eksperyment, gdy zwracałem do sklepu ajfony (pierwszy z wadą, drugi padł po 7 dniach, dopiero trzeci działał).

Edytowane przez daszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę z innej beczki.  Orientuje się ktoś czy da się jakoś ustawić robienie screena w inny sposób? Szukałem ale chyba za mało. Tym gestem jest strasznie ciężko. Albo uda się za którymś razem przy czym zawsze jakoś ekran przesunie się w górę albo w dół. A używam tego dosyć często. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pablov6

@daszek jedziesz do samsunga salonu Brand Store czy autoryzowanego serwisu bo jak coś to jedź do tego drugiego (tylko w niedzielę raczej będą mieli zamknięte) bo oni naprawiają na codzień te telefony I wiedzą co i jak niż sprzedawca w salonie. Zapytaj ich o te poświaty w połowie obudowy co pisaliśmy w innym temacie co o tym myślą i jak to wpływa na wodoszczelność.

@natekpl  przesuń dłonią trzymając pionowo i od prawej do lewej strony ekranu przejedź ;)

Edytowane przez Pablov6
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slaweczek

@natekpl "vol-" i "Power" jednocześnie. Ewentualnie z rysika opcja pisanie po ekranie.

Edytowane przez slaweczek
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek

@Pablov6 idę do sklepu, serwis będzie jutro zamknięty. Jak nic nie ustalę w sklepie, to w poniedziałek się przejdę do serwisu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtyk delikatnie ma luzy ale to normalne przy takiej budowie. Inaczej byłoby ciężko wkładać do np. DeX.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dopiero się przymierzam do przejścia z N4 na N8, ale mam pytanie czy była już tak aktualizacja pozwalająca nagrywać 4K/60fps?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi