Skocz do zawartości
Gość camdell

NOTE 8 - Bateria

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że potwierdza się słaba bateria w n8, max to 4.5h SOT z tego co piszą polscy recenzenci. Nadal lepiej niż mój n4 na nowej baterii, który trzyma 2 w porywach do 2.5. Link do filmu Roberta Nawrowskiego. Wersja na stany wyciąga nawet 7h SOT (jest o tym na xda)... 

Spoiler

Edytowane przez camdell
    Grafiki oraz zdjęcia wstawiamy w spoiler. (pkt 4.11 Regulaminu) Tu poradnik jak to zrobić: http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdj%C4%99ciowej-w-spoiler/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0

Z całym szacunkiem ale Polacy blogerzy technologii są słabi w swoich recenzjach. Wolę polegać na już dużej ilości opinii z xda lub testom z phonearena gdzie bateria trzyma jak w s8 plus. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    user56

A te testy np. u Roberta Nawrowskiego sa na wersji dualsim ale z wsadzoną tylko 1 kartą. Jak bedziemy uzywac obu kart obawiam sie ze SOT bedzie jeszcze slabszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0

Poczytaj testy telefonów z dual sim . Sot niema tu nic wspólnego. Ludzie (uzytkownicy) osiągają po 6-7h sot  i ufam ich opinii. Drugą sprawą to dziś wyszedł stabilny rom 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    user56

@up

6-7h SOT na Samsungach to chyba jak masz wylaczone podswietlenie na stale ;)
    Jak bedzie 4,5 -5 to bedzie super.

Edytowane przez camdell
    Nie cytujemy posta poprzedzającego ! Używamy przycisku "@(Wspomnij obok logo)" lub piszemy "@up" (pkt 4.6 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daron

6-7 godzin sot wyciągałem na Note 7....

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega, ktoremu N4 trzyma 2-2,5h SOT - wymien baterie albo sprawdz drain, bo ten fon lekko wyciaga 4,5hSOT

S8+ przy moim uzytkowaniu po... (ile to juz od prmeiery minelo?) 4 mieisach, to 4h. ALe telefon jest obciazony apkami i zadaniami. I tak w ogole powinno sie testowac teelfony, a nie golasy po wyjeciu z pudelka. Telefon ,musi sie ulozyc. Jesli N8 wytrzyma mi 4h SOT to bedzie OK.

I teraz 2 pytania - co z wersjami 128 i 256GB? Te tez rzucone tylko na Stany czy daleki wschod? I po co w Niemczech do wyboru sa dwie wersje: zywkla i Duos? Czy ktokolwiek zamowi zwykla (sim+SD). Czy romy dla nich beda takie same?

Na N5 tez wyciagnalem ponad 6h SOT. ALe to bylo jak jazda  Audi R8, zeby pokzac, ze potrafi spalic 8 litrow;)

Edytowane przez camdell
    Usunięty zbędny tekst
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

N4 potrafi mi trzymać 3-4h ale przy użytkowaniu na niskiej jasności, bateria nowa z serwisu Samsunga. N7 trzymał mi najdłużej - nawet 8h SOT. Na n8 jak wyciągnę 4-5h na auto jasności będę zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi