Skocz do zawartości
Gość camdell

NOTE 8 - Bateria

Rekomendowane odpowiedzi

K.M.Bak

Poproszę. Dziś na nic wyłącze WiFi i BT. Zobaczymy czy to coś zmieni.

Córki S10 ciągnie max 0.2% na godzine.

Edytowane przez K.M.Bak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 19.10.2019 o 10:37, K.M.Bak napisał:

12 godzin. Telefon sobie tylko leżał. Po 3.5 godziny kiedy było 96% wyłączyłem synchronizację. Wykres nawet nie drgnął. Próbowałem już róznych apek by sprawdzić co bierze prąd i nie wiem. Żadne urządzenie BT nie było podłaczone. WfFi, BT i NFC włączone. Czyżbg dual sim i modemy GSM tak brały? Note 3 przez taki czas potrafił zadowolić się 3-4% baterii...

Screenshot_20191019-095256_Settings.jpg

Cooooo? aż tak ? to jak ja miałem 2 karty i robiłem taki test to w 10 godzin spadło 2% ale to przez to że podnosiłem klapke zeby sprawdzac kilka razy jak bateria a mam etui LED cover wiec pewnie poszło na te podswietlenie kropek, a karty miałem z play i plus gsm,u Ciebie to jedynie gwarancja i serwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@K.M.Bak - sprawdziłem i o północy miałem 49% a rano tak koło 8:00 47/46% - piszę tak bo jak chwyciłem telefon by wyłączyć budzik to spadło do 46% ;). Chyba jak go kupiłem to przez noc nic mi się spadało - no może 1% - ale byłem na etapie wszystko włączone w tym AoD. A no i  teraz synchronizację miałem włączoną - dziś z ciekawości ją wyłączę i sprawdzę 🤔. AoD wyłączone oczywiście wraz bluetooth i lokalizacją. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K.M.Bak

Wczorajsza aktualizacja uspokoiła System Android. Teraz ma tyle samo % zużycia co urządzenie bezczynne. Mam nadzieję, że tak zostanie. 🙂

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    burbs

Tip: na nowym sofcie wyłączenie LTE wydłużyło mi życie z 2,5 h i drenowania w bezczynności, do minimalnego zużycia w stanie spoczynku i nawet 3.45 SOT - chyba rekord, a bateria 1 rok i 10 mcy przebiegu 👍

Edytowane przez burbs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Tip: na nowym sofcie wyłączenie LTE wydłużyło mi życie z 2,5 h i drenowania w bezczynności, do minimalnego zużycia w stanie spoczynku i nawet 3.45 SOT - chyba rekord, a bateria 1 rok i 10 mcy przebiegu

Tak ale płynność surfowania po Internecie bez lte jest tragiczna, spróbuj zmniejszyć jasność bardzo dużo daje:) 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Full lte jasność średnia + cały czas muzyka na słuchawkach. Lecz w normalny dzien wieczorem mam 10% baterii i 2.5h sot.8cc9710bb88cc9117c41c4c992ccad27.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DANYD4

Dopadł mnie dziwny problem z baterią. Od 15% bateria bardzo szybko pada. Zdarzają się problemy z wykonaniem połączenia. Zastanawiam się nad wizytą w serwisie i dlatego chciałem zapytać czy przy wymianie baterii, inne elementy telefonu podlegają weryfikacji przez serwis, np. wyświetlacz itp. Czy ktoś z użytkowników wymieniał baterię w serwisie? Ile to trwało? Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aneroid

Jeśli przeczytałeś wcześniejsze posty i nic baterii nie pomogło z tych porad to faktycznie pozostaje serwis. U mnie poszło to szybko, kilka godzin wymiana baterii i płyty, ale wcześniej byłem u nich gdzie wymienili oprogramowanie i prosili bym po testował. Nic to nie pomogło dlatego sprowadzono części i na dany dzień się umówiłem z serwisem, a po kilku godzinach było po kłopocie..

Edytowane przez aneroid
    Błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 31.10.2019 o 15:06, DANYD4 napisał:

Dopadł mnie dziwny problem z baterią. Od 15% bateria bardzo szybko pada. Zdarzają się problemy z wykonaniem połączenia. Zastanawiam się nad wizytą w serwisie i dlatego chciałem zapytać czy przy wymianie baterii, inne elementy telefonu podlegają weryfikacji przez serwis, np. wyświetlacz itp. Czy ktoś z użytkowników wymieniał baterię w serwisie? Ile to trwało? Dzięki za odpowiedzi.

Miałem ten sam problem poniżej 20% albo poziom naładowania spadał jak sekundy albo po prostu telefon zdechł... robiłem format ale nic nie pomogło. Oddałem do serwisu wymienili baterie i wszystko ok już, generalnie uważam że to jakaś ostatnio bardzo popularna przypadłość baterii w note 8 i S8 bo moi znajomi też przez to przechodzili ostatnio i to w dodatku nie raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DANYD4
    Napisano (edytowane)

Mój problem zbiegł się w czasie z włożeniem 2 karty SIM. Wczoraj wyjąłem jedną kartę. Testuję.

11 godzin temu, przemus0 napisał:

Miałem ten sam problem poniżej 20% albo poziom naładowania spadał jak sekundy albo po prostu telefon zdechł... robiłem format ale nic nie pomogło. Oddałem do serwisu wymienili baterie i wszystko ok już, generalnie uważam że to jakaś ostatnio bardzo popularna przypadłość baterii w note 8 i S8 bo moi znajomi też przez to przechodzili ostatnio i to w dodatku

Czy poza baterią coś jeszcze wymienili w Twoim telefonie?

Edytowane przez DANYD4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi