Skocz do zawartości
Grzegorz Barczyk

Rozmówca słyszy tłumiony dźwięk lub nie słyszy mnie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy Huawei P10, mam ten telefon od kilku miesięcy w sieci Orange. Od samego początku mam z tym telefonem problem, gdy z kimś rozmawiam to ta osoba słyszy mnie tak jakbym siedział w kiblu czy szafie, jest cicho i czasami nawet całkowicie nic nie słychać. Oddałem telefon do naprawy, i wg pisma wymienili mi mikrofon na nowy, dodatkowo wymieniłem kartę Orange którą miałem kilka lat na całkowicie nową, niestety to nie pomogło i nie wiem co mam dalej z tym zrobić. Włączyłem też opcję Rozmowy VoLTE, niestety to też nie pomaga.

Edytowane przez Immorta
    lekka poprawka tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

Jaki tryb sieci? LtE/auto? Sprawdź na GSM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tryb sieci mam ustawiony na Automatyczny LTE/3G/2G 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush

@Grzegorz Barczyk mój tata miał podobny problem z innym modelem oddałem 3 razy na naprawę z tym samym problem aż w końcu stwierdzi wymiana telefonu na nowy. Spróbuj oddać jeszcze raz zareklamować go lecz dodaj że jest to 2 naprawa tego samego problemu w ciągu przykładowo 2 tygodni i dalej problem nie został usunięty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka, wyslalem telefon do serwisu, dzisiaj go odebralem, na poczatku myslalem ze wszystko dziala  jak nalezy, ale jednak nie.. dowiedzialem sie ze mikrofon jak dzialal tak dziala dalej, czasem mnie slychac a czasem nie....

wgl. co to jest

Opis usterki "Brak audio/znieksztalcenia podczas polaczen"

Opis naprawy "wymiana plytki usb"

serio??

co mam robic?.. telefon mam z playa, oni odeslali do serwisu, ile moge sie z tym bujac? telefon jest nowy wiec co, nowy dadza w koncu? troche kosztuje i tak lipa troche...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 7.10.2017 o 11:28, michal4795 napisał:

mam ten sam problem, myslalem ze to przez upadek moze cos sie zwalilo...

@Grzegorz Barczyk naprawione, cos pomoglo?

Nic nie pomogło, nowa karta sim, ustawienia VoLTE, zaniosę do reklamacji 2gi raz jeśli nic nie zrobią to wymieniam telefon na nowy albo niech oddają kasę czy co tam w ramach reklamacji robią w Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 razy telefon wrocil z serwisu, za pierwszym razem wymiana plytki USB, za drugim nic, stwierdzili ze to wina PLAYa i ich zasiegu.

na dniach podjade do huawei, mam to konto vip i w przeciagu 3 miesiecy wymieniaja telefon jak cos jest nie tak. zobaczymy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telefon wymieniony, oni od razu stwierdzili usterke mikrofonu ;) nie mogli sciagnac czesci, na sama czesc czekalem tydzien czyli lacznie 3 tygodnie telefon byl w huaweiu. Zadzwonili ze producent zgodzil sie dac nowy telefon, ale to dzieki temu kontu vip, znow zarejestrowane :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale juz nastepnego dnia w telefonie wykrylem ta sama wade, wyslane ponownie do huawei service ale stwierdzili ze telefon sprawny.... teraz walcze z play ale nie wiem co ugram...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi