Skocz do zawartości
Destini

[500 - 800 PLN] Tablet 2w1 do używania w podróży

Rekomendowane odpowiedzi

Destini

Cześć!

Zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze urządzenia, które będzie bardzo mobilnym sprzętem. Mam na myśli wykorzystywanie go jako tablet do oglądania filmów np. w samolocie, ale z drugiej strony też jako urządzenie 2w1 do zgrywania materiałów np. z telefonu czy kamery ogólnie na wyjazdach. Miałem swojego czasu ASUSa T100, wydawał się spoko, ale jednak się go pozbyłem, ale to inna historia.

W związku z powyższym szukam czegoś zapewne na Windowsie jeśli będzie taka możliwość. Rozmiarowo byłoby fajnie utrzymać to urządzenie w ramach 8 - 10". Klawiatura raczej wymagana. Przydałby się też dysk o pojemności minimum 120 - 250 GB celem zrzucania tych materiałów, ponieważ nie chciałbym wozić ze sobą drugiego dysku twardego.

Obecne wożenie małego Della E7240 i Nexusa 7 (2013) jest mimo wszystko trochę uciążliwe - w podróży nie potrzebuję specjalnej wydajności laptopa, a na Nexusie jednak nie wszystko ogarnę i ogranicza mnie wbudowana pamięć.

Uda mi się odnaleźć takie urządzenie w podanych widełkach cenowych? Chciałbym to kupić i po prostu mieć, będzie miało tylko jeden cel. Uprage-ować tego nie będę, jak nie będzie używane to po prostu poczeka w futerale na kolejny wyjazd ;) Mogę pomyśleć też nad jakimiś używkami, jeśli będzie taka opcja, byle to działało.

EDIT: ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA PONOWNY ZAKUP ASUS T100TA.

Edytowane przez Destini
    aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Destini

Pozwolę sobie odświeżyć temat dotyczący urządzenia 2w1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi