Skocz do zawartości
fazior13

Aktualizacja do androida N w Play

Rekomendowane odpowiedzi

40i4

Nie używam. AoD nie przydaje mi się do niczego. Telefon w moim życiu nie odgrywa aż takiej roli żeby ciągle na niego patrzeć :)

Edytowane przez 40i4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz włączony rendering GPU i wyłączone nakładki sprzętu? Bo może przez to, że mam to zaznaczone i za wszystkie animacja odpowiada GPU zjada mi więcej baterii?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kfm877

... Telefon w moim życiu nie odgrywa aż takiej roli żeby ciągle na niego patrzeć

A wyszło Ci 11 godzin gapienia się w ekran w przeciągu prawie 3 dni
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40i4

@kfm877 Dobrze wiesz, o co chodziło :)

11/3 = to tak powiedzmy dziennie 3,5h gapienia się w ekran. Baaaaaaaardzo mało w tych czasach, więc o co ci chodzi ;) Jak jeszcze kobieta się do mnie przytuli na stałe i nie będzie pisania, to ten telefon będzie mi tydzień działał :D 

AoD może dobry dla ludzi żyjących ze społecznościówkami i chcących być z powiadomieniami na już.

@Adasiek740 Nie wiem, o co mnie pytasz. Nawet nie mam aktywnych usług programisty, bo nie mam po co tam zaglądać. Tam ktoś miał wyłączone z 70 apek jakimś programem (może ty). To też może mieć wpływ i nie polepszyć, a nawet pogorszyć działanie telefonu.

Edytowane przez 40i4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@40i4
W opcjach programisty nie można niczego wyłączyć, ale te dwie opcje które napisałem znacząco i w zauważalny sposób poprawiają płynność całego androida polecam sprawdzić :)
Tak to ja wyłączyłem 70 apek systemowych ale to nie może mieć negatywnego skutku prędzej pozytywnych bo mniej procesów w tle = mniejsze zapotrzebowanie na baterie i mniejsza szansa drenażu

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Snajpiq

Jaki wyświetla się Wam zegar na AOD po aktualizacji? Poziomy czy cyfrowy jak w S8? Ja mam normalny. Wgrałem jeszcze raz soft Odinem by spróbować wyeliminować pewne problemy i wydaje mi się, że przez chwilę był taki jak w S8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Snajpiq Godzina nad minutami.

EDIT: Tak w ogóle to można go dostosować by był poziomy.

Edytowane przez radoslawik
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Snajpiq

Jak?

EDIT:

Ogarnąłem :-).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Snajpiq Ustawienia ---> Ekran blokady... ---> AoD ---> Włącz ---> Zegar cyfrowy ---> Styl zegara

Podobny problem ktoś miał z zegarem na ekranie głównym, a wystarczyło zamienić widget zegara na widget zegar+pogoda i jest wtedy poziomy.

Edytowane przez radoslawik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
p2225
Dnia 16.09.2017 o 12:41, Snajpiq napisał:

Zaktualizowałem ręcznie wczoraj i na razie na plus. Mam pytanie bo pojawił mi się nowy APN PLAY XCAP. Wie ktoś do czego on służy bo nie mogę znaleźć takiej informacji?

I jak? Działa VoLTE na Twoim telefonie z kartą Play'a? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi