Skocz do zawartości
skillaz

Zasięg T-mobile

Rekomendowane odpowiedzi

skillaz

Czy ktoś z użytkowników może podzielić się opinią na temat zasięgu w T-mobile ? Aktualnie jest klientem Playa i z zasięgu jestem zadowolony w 50 procentach. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, gdyż z tego co wyczytałem w sieci T-mobile ma teoretycznie dość dobry zasięg. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem klientem t mobile. Jestem bardzo zadowolona..nie było miejsca w którym nie było by zasięgu. Przeszłam z Orange do t mobile i różnica jest ogromna. Na dzień dzisiejszy nie ma lepszej sieci do której ja bym mogła przejść.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja byłem w Play 2 lata prepaid, przeszedłem do T-Mobile też prepaid. Jedynie czego żałuję to że tak długo byłem w Play. Różnica duża polecam TM

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Również nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie T-Mobile. Wszystko pięknie działa jak należy.

Wysłano z Walkman-a

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Miałem wszystkich liczących się operatorów: T-Mobile - Plus nie widzę różnicy, Orange kiepsko, Play masakra - dużo jeżdżę po Polsce po lasach i niestety zasięg wszystkich sieci to tylko w reklamach się sprawdza. Dzisiaj zmieniam operatorów miedzy Plusem a T-Mobile.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego najlepiej wziąć iść do punktów kupić starter za 5 zł wydać te 15 zł i sprawdzić ( plus Orange TM ) jeżeli teraz masz Play. Najważniejszy zasięg w domu i w pracy bo tam większość osób spędza najwięcej czasu. A reszta jeżdżąc po PL to już loteria choć ostatnio pokonałem 2 trasy w góry z centralnej polski. Kudowa oraz Zakopane i radio przeważnie słucham internetowego przerwało może z 3 razy na dystansie ok 1000km. W Play co zmiana BTS to była przerwa, więc ja osobiście jestem zadowolony. Ale polecam sprawdzić najpierw każdy starter :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko @konstantyno110 udzielił poprawnej odpowiedzi. Nie można spytać jaka sieć ma najlepszy zasięg. To można sprawdzić tylko u Ciebie na miejscu. Najlepszy zasięg sieci to sprawa lokalna. Jak chcesz wiedzieć jaka sieć ma najlepszy zasięg u Ciebie możesz spytać sąsiadów lub znajomych. Chyba, że takowi są na forum..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skillaz

Co do zasięgu w mojej lokalizacji nie mam dużych zastrzeżeń. Chodziło mi bardziej jak to wygląda globalnie. Play podczas podróży to tragedia, dlatego zapytałem na forum, bo byłem ciekaw jak to wygląda w różnych lokalizacjach. W sieci jest kilka porównań zasięgu różnych operatorów, ale nigdy nie wiadomo czy są bezstronne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj wszystko będzie lepsze od Play. Ponieważ posiada najmniej swoich stacji bazowych. Osobiście polecam T-Mobile ale tak jak pisałem to trasa łódzkie Kudowa i druga łódzkie Zakopane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@skillaz tak naprawdę obecnie wszystkie normalne, pełnowartościowe sieci, czyli wszystkie oprócz Play mają w miarę porównywalny zasięg i dosyć dobre pokrycie naszego kraju. Oczywiście miejscowo może zdarzać się jakiś słabszy lub uszkodzony BTS, ale ogólnie idzie ku lepszemu.. :)

Ja osobiście mam Plusa od ponad 17 lat. Jeszcze ze 2 lata temu nie było zbyt różowo, ale obecnie zasięg mam rewelacyjny. Zaniki sygnału mogę zaliczyć tylko w środku lasu lub w pomieszczeniach poniżej poziomu gruntu.. :P

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi