Skocz do zawartości
bmwwyspa

rozwiązany [Rozwiązany] zuk z2 pro - brak możliwości wgrania ROMu przez TWRP - signature verification failed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Udało mi się wczoraj odblokować bootloader i zainstalować  TWRP3.1.0.0_ZUK_Z2_pro   oraz wgrać  mokee MK71.2-z2pro-201709111624-NIGHTLY

Ten rom nie miał sklepu google i nie widział kontaktów na karcie sim więc sciągnąłem jakiś rom  Z2pro_ZUI_2.3.044st_GLOBAL_v1_francko76

W twrp przy próbie wgrania go wywaliło mi bodajże zip signature verification failed więc go usunąłem z pamięci głównej  i naklikałem chyba za dużo bo jeszcze zaznaczyłem Advanced Wipe  po czym  ponownie próbowałem zainstalować tego mokee  lecz już go nie chciało przyjąć wyświetla podczas próby wgrywania signature verification failed jak odznaczę tą opcję to niby coś instaluje restartuję system i wisi chwilę na logo ZUK po czym gaśnie i świeci tylko niebieska diodka :(

Mogę wejść w recover oraz fastboot.

W recovery jak kliknę Wipe wyświetla mi na czerwono E:A render request has failed. i dalej updating partition details done itd

Co mogę jeszcze z tym fantem zrobić ?

Telefon do kosza? czy da się jeszcze go jakoś postawić przez TWRP?

Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez bartekc00
    doprecyzowałem nazwę wątku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem coś ty tam narobił ale mi mokee 6.0.1 chodził dobrze ale zmieniłem na 7.1.2.Przy mokee instalowałeś gappsy bo bez tego nie będzie sklepu.Nie wiem czy zmieniając rom zrobiłeś full wipe-jest to wymagane.Co się dzieje jak podłączysz telefon pod komputer?.Wydaje mi się że wszystko sformatowałeś i nie masz już nic na telefonie-nic zainstalowanego(rom)i nic co można zainstalować-nic po prostu wszystko wyczyściłeś.Pobierz jakiś rom z :https://forum.xda-developers.com/zuk-z2-pro/developme +gappsy z danego wątku i zainstaluj,czyli pobierz rom+gappsy na komputer i później przenieś przez usb na telefon,uruchom recovery i zainstaluj rom a później gappsy i wipe cache i dalvik i restart telefonu-czekasz jak uruchomi się z nowym rom-em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. No narozrabiałem trochę ale po wielkich bólach postawiłem ten telefon do życia :hehehe:

Wgrałem przez kabel deep sleep i program QFIL oficjalny soft i telefon wstał :)

Dzięki za zainteresowanie temat można zamkąć.

Pozdawiam.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi