Skocz do zawartości
Colsman123

Telefon nowy/używany do 1000zł - przesiadka z Z3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Skłaniam się ku zakupowi telefonu do 1000zł. Może być używany.

Głównie korzystam z podstawowych aplikacji typu facebook,messenger,instagram,snapchat,olx,allegro,yanosik + nawigacja. Nie gram w gry.

Poprzednio miałem Sony XPERIA Z3 - był wystarczający, jednak aparat zmusił mnie do zmiany gdyż w mojej opinii był tragiczny jak na 20.7mpx

Telefon ładuje co noc więc wystarczy mi 1 dzień działania na baterii, korzystam w ciągu dnia z internetu mobilnego jak i WiFi.

Co polecilibyście w tej kwocie? Zależy mi na dobrym aparacie, nie musi to być jakość lustrzanki oraz płynnym działaniu do jakiego przyzwyczaiła mnie XPERIA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli zależy Ci najbardziej na dobrym aparacie to zdecydowanie zostań w rodzinie Sony Xperia i sprawdź model Xperia X? Aparat w tej półce - rewelacja. Zmieścisz się z zakładanym budżecie z nową sztuką. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skłaniałbym się ku Xiaomi Redmi Note 4, widzę że można dostać nowy w bdb cenie 699PLN.

Czy jest to telefon warty tych pieniędzy? Odczuje jakiś progress względem Z3?

Lepszym wyborem będzie Mi5 ( na allegro za 1250PLN), A5 2017, czy może Galaxy S6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Xiaomi Redmi Note 4 i jeśli chodzi o aparat to tak średnio bym powiedział. Jeśli chodzi o zdjęcia na dworze to całkiem całkiem ale w domu to już kiepskawo. Myślę że przenosząc się z Z3 to różnicy nie odczujesz.. Sam myślę nad zmianą i w grę wchodzi Huawei P9, Note 4 i zastanawiam się nad SGS 6 ale słyszałem że tam z baterią tragicznie

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Edi999

Dobry aparat ma Asus Zenfone 3, w sklepach w okolicy 1300 zł, czasem bywa na promocjach po 999

Edytowane przez Edi999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi