Skocz do zawartości
slowik57

Po włożeniu baterii automatycznie przechodzi do S/w upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze swoim staruszkiem. Po włożeniu baterii sam automatycznie przechodzi w tryb S/w upgrade i nie można z niego wyjść. Telefon widać w menadżerze urządzeń.  Przy próbie wgrania nowego softu metoda by Bride lub awaryjnego odzyskiwania oficjalnym oprogramowaniem wyświetla się błąd, który jest widoczny w załączonym screenie. Po przetłumaczeniu tych słów wychodzi na to że mam wyciągnąć baterie i podłączyć jeszcze raz telefon z włożoną baterią. Próbowałem tak robić już na wszystkie sposoby i za każdym razem wychodzi ten sam błąd.

Czy jest szansa jeszcze uratować tą cegłę ? Pozdrawiam.

Spoiler

Bez nazwy.jpg

Edytowane przez slowik57

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki jest zainstalowany system? Jest jakieś recovery? Próbowałeś LG Bridge?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli mówimy o systemie windows jest to wersja 10, jeżeli o sofcie telefonu to jest to oryginalne v20O, brak jakichkolwiek doinstalowywanych recovery. Wszystko w oryginale. 

Z tego co wyczytałem to LG Bridge współpracuje tylko z LG G4 w górę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może. W takim razie pobierz LG Mobile Support Tool i skorzystaj z opcji awaryjnego odzyskiwania oprogramowania.

Jeśli nie działa, to daj screena z menedżera urządzeń z podpiętym telefonem w S/W. Być może komputer nie rozpoznaje telefonu prawidłowo.

Edytowane przez kamil79123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wygląda sytuacja. Po uruchomieniu awaryjnego odzyskiwania dochodzi do 15% i wyświetla błąd widoczny w załączniku pierwszego postu. Dodatkowo dodam że brak żółtych wykrzykników czy nierozpoznanych urządzeń.

Spoiler

iiiiiii.jpg

Edytowane przez slowik57

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@slowik57

Koniecznie schowaj screena w spoilerze.

A co do portu - hmm, wygląda dobrze... Opisz mi więcej, co się dzieje z telefonem. Wchodzi może w recovery mode? Spróbuj też LG Flash Tool 2014. On pomagał mojej L5, kiedy starszy program nie dawał rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po skorzystaniu z narzędzia "LG Flash Tool 2014" wyskakuje komunikat z tą samą treścią co przy pozostałych tyle że w języku angielskim, postępuje według instrukcji naciskam "retry" i po chwili wyskakuje znów to samo. Screen w spojlerze.

Spoiler

11.jpg.77a27ffa9ee0ac33fae1b6a156c69803.jpg

Telefon nie startuje normalnie, brak żadnej wibracji, loga LG. Gdy włożę baterię bez naciśnięcia przycisku power, bez wibracji, loga wchodzi do trybu "S/W Upgrade Please wait while upgrading...". Nie działają żadne kombinacje klawiszy. I tak po każdym włożeniu baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne. A jaka jest rekcja po podłączeniu telefonu do komputera bez baterii? Co pokazuje menedżer?

Wyjmij baterię z telefonu, odczekaj 1-2 minut i ponownie ją włóż, nic nie klikaj. Jeśli telefon sam się znów włączy, to nie mam pojęcia dlaczego, tak nie powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat nieaktualny. Uszkodzony został został telefon. Proszę o zamknięcie tego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dszymek

@slowik57

Tematow nie zamykamy. Moze on posluzyc komus innemu w przyszlosci ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi