Skocz do zawartości
rybus85

Słuchawki Bluetooth. Opóźniony dźwięk względem oglądanego materiału.

Rekomendowane odpowiedzi

rybus85

Sytuacja dotyczy słuchawek PHILIPS SHB3060BK. Sparowane z Honor 8. Oglądając coś na telefonie(Netflix,filmy wrzucone na kartę itd) dźwięk jest o ułamek sekundy opóźniony. Widać zwłaszcza na scenach podczas rozmów itd. Czy Bluetooth ma takie lekkie opóźnienie czy coś nie tak? Na słuchawkach po kablu nie ma tego problemu. Słuchawki kupione głównie do muzyki(gdzie problemu tak naprawdę nie można odczuć ) i wieczornego oglądania netflixa gdy młody śpi. Denerwowały mnie kable i stąd wybór bezprzewodowych. 

Jest na to jakiś sposób czy trzeba się z tym pogodzić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, posiadam słuchawki od SONY H900N oraz kupiłem adapter ASUSA - 400BT z myślą korzystania ze słuchawek przez BT na komputerze stacjonarnym do np. CS:GO. Jednakże jest lekkie opóźnienie dźwięku, które przekreśla przyjemne korzystanie z nich podczas gry. Da się jakoś temu zaradzić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Puniek
    W dniu 21.05.2019 o 13:30, Schatzi napisał:

Witam, posiadam słuchawki od SONY H900N oraz kupiłem adapter ASUSA - 400BT z myślą korzystania ze słuchawek przez BT na komputerze stacjonarnym do np. CS:GO. Jednakże jest lekkie opóźnienie dźwięku, które przekreśla przyjemne korzystanie z nich podczas gry. Da się jakoś temu zaradzić? 

To chyba zależy od modułu BT w słuchawkach i adaptera, który stosujesz (patrz mój wpis).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Puniek słuchawki posiadają aptx, zatem adapter z aptx załatwiłby sprawę? Stąd te opóźnienie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Puniek
    35 minut temu, Schatzi napisał:

@Puniek słuchawki posiadają aptx, zatem adapter z aptx załatwiłby sprawę? Stąd te opóźnienie?

Najprawdopodobniej tak. Co z tego, ze słuchawki mają aptx skoro nie ma tego urządzenie, z którym sie one łączą by przesyłać dźwięk....?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi