Skocz do zawartości
Mihau587

Podczas rozmowy telefonicznej jestem słabo słyszalny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z połączeniem telefonicznym, podczas rozmowy słyszę wszystkich świetnie ale wszyscy narzekają na jakość rozmowy ze mną. Mój głoś jest przerywany a jak ktoś już coś usłyszy to mówi, że słychać mnie jak w jaskini albo na głośnym i słabo :(

Galaxy s8 rom stockowy bez brandu

Proszę o pomoc...

Edytowane przez camdell
Tytuł został zmodyfikowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GONU

Może masz jakieś etui na telefonie? Jeśli nie, to coś z mikrofonem.

Sprawdź też czy masz włączone VoLTE: wchodzimy w ustawienia - sieci komórkowe - Połączenia VoLTE (spróbuj wyłączyć)

Możesz spróbować przywrócić tel do ustawień fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej z etui nie ma problemu. Żółte też wyłączone. Może wrócić do domu z bratem plusa ? Wie ktoś gdzie pobrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czy udało się komuś rozwiązać tą kwestię bo mam identyczny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arkadiush

Moim zdaniem jest to problem z mikrofonem Twoim ja na Twoim miejscu oddał bym go na serwis i zobaczył co stwierdzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za podpowiedź . Najgorsze jest to że kupiłam używany telefon i pierw debranding , zgranie moich śmieci i dopiero to wyszło . Nie wiem czy przed moimi zabiegami było ok a normalne że jak zadzwonię do byłego właściciela to powie że było ok . No nić zostaje serwis .

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich!

Problem polega na tym, że podczas normalnych, sieciowych połączeń żeby druga osoba usłyszała co mówię muszę naprawdę głośno krzyczeć, lecz przełączając na głośnik słychać mnie bardzo dobrze, nawet jeśli telefon trzymam dosyć daleko od twarzy.

W czym może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aree W

Witam tak jak w temacie. Jeśli dzwonię do kogoś to w głośniku słychać jakieś dziwne szumy jakby wiatr wial  w mikrofon. Osoba odbierająca połączenie nie słyszy nic poza szumami, nie słyszy wcale mojego głosu.  Na dyktafonie normalnie bez zakłóceń słychać co mówię. Wcześniej nawet w dyktafonie były te szumy ale po przywróceniu ustawień fabrycznych przez jeden dzień było ok i w dyktafonie a nawet jeśli do kogoś dzwoniłem. Dzisiaj znowu szum lecz tylko podczas połączenia.. co może być przyczyną? Coś z firmware czy hardware. Może miał ktoś taki przypadek.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aree W

Nikt nie jest w stanie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedynie co możesz na własną rękę zrobić to: zmienić kartę dom, wgrać oprogramowanie od nowa zupełnie - jeśli problem występuje to wysyłać na serwis bo sam niewiele więcej zrobisz

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi