Skocz do zawartości
norbert42597

Po zrobieniu hard resetu nie można zalogować konta Google

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w dobrym temacie to oznaczyłem. Mój problem wygląda następująco mam honor 7 lite to nowy telefon z tego roku chce go sprzedać, więc musiałem zrobić hard reset. Teraz aby ponownie korzystać z telefonu trzeba się zalogować na wcześniejsze konto, lecz to jest nie możliwe, wyskakuje mi ,,Nie można  zalogować się na tym urządzeniu z powodu nieznanego błędu. Spróbuj zalogować się na inne konto lub ponownie po upływie 24 godzin". Robiłem te dwie czynności nic z tego, próbowałem usunąć na moim koncie google urządzenia lecz nie ma takiej opcji. Ktoś mi mówił abym wpisał byle jaki email skopiował to i odpalił w prawym górnym rogu przeglądarkę, lecz takiej funkcji też nie mam potrzebuje pilnie to zrobić do tej pory nikt nie był w stanie poradzić na to. Chciałbym sie skontaktować z google telefonicznie myślę że to coś da lecz nie moge znaleź numeru. BARDZO PROSZĘ O POMOC !

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny. Proszę się z nim zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam honor 5x po zrobieniu resetu telefon nie chce się zalogować do konta Google .Dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi