Skocz do zawartości
bastek32

YANOSIK - Kiedy ekran jest aktywny to aplikacja działa, a jeśli zablokuje ekran to mam info "utracono połaczenie z serwerem"

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z yanosikiem :/ próbowałem juz róznych ustawien w tel i nic nie pomaga. Kiedy ekran jest aktywny to aplikacja działa, a jeśli zablokuje ekran żeby mnie tylko ostrzegała przed policja, to po jakimś czasie jest komunikat "utracono połacznie z serwerem'' i apka nie działa. Czego to może być wina? aplikacja dodana do niemonitorowanych, i może zyzywac tyle prądu ile chce.

Edytowane przez jeronimo
doprecyzowano tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A trybu oszczędzania baterii nie Masz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam. wszystko w opcjach juz próbowałem i nadal jest problem :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeronimo
22 godziny temu, bastek32 napisał:

a jeśli zablokuje ekran żeby mnie tylko ostrzegała przed policja, to po jakimś czasie jest komunikat "utracono połacznie z serwerem'' i apka nie działa. Czego to może być wina? aplikacja dodana do niemonitorowanych, i może zyzywac tyle prądu ile chce.

Kolego ale po co robisz blokade ekranu, przeciez to podejzewam jest przyczyna rozłaczania z siecia.

Jesli robisz blokade to czy masz w ustawieniach Yanosika w opcji wyswietlacz właczoną opcje "Odblokuj telefon podczas wybudzania ekranu??? Oczywiscie nie dotyczy to blokady z zabezpieczeniem.

Ja osobiscie nie robie blokady ekranu tylko przechodze do zamkniecia aplikacji i nie wyłaczam jej tylko daje "działanie w tle" i wtedy mam ikonke u góry i każde informacje czy to policja, inspekcja, zatrzymany pojazd itd. 

Wyglada to w taki sposób:

Spoiler

Screenshot_20170920-120806.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chce uniknąc ciągłej pracy wyswietlacza jak np jade trase 6 godzin :) po co ma się wypalać

dodana zawartość

Może tryb ekranu w opcjach yanosika zmienić z ''normalny'' na wygaszanie ekranu?

Edytowane przez bastek32

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeronimo

Możesz ustawic sobie na przygaszanie ekranu lub wygaszanie ekranu, jak wolisz.

Jak masz daleka trase to ustaw na wygaszanie ekranu i po kłopocie. Jak bedzie jakas informacja to ekran odrazu sam sie właczy i potem znowu po paru sekundach zgasnie.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak zrobie :) dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeronimo

Tylko oprocz zaznaczenia "wygaszanie ekranu" to nizej włacz tez te 3 info kiedy ma sie zapalac ekran oraz odblokuj telefon podczas wybudzenia ekranu:

Spoiler

Screenshot_20170922-131019[1].png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi